Kremlowska zabawka; W siódmym niebie; P jak pętla; Zaginiony w Himalajach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Kremlin device; Cloud nine; N is for noose; Lost in the Himalayas
czteropak
A--

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Kremlowska zabawka - Chris Ryan, tł. Andrzej Szulc 2. W siódmym niebie - Luanne Rice, tł. Anna Kołyszko 3. P jak pętla - Sue Grafton, tł. Piotr Art 4. Zaginiony w Himalajach - James Scott i Joanne Robertson, tł. Jerzy Bokłażec W pełnej wersji: W siódmym niebie - to - Sklep "Pod dziewiątą chmurką" P jak pętla - to - S jak stryczek Chris Ryan -...

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Kremlowska zabawka - Chris Ryan, tł. Andrzej Szulc
2. W siódmym niebie - Luanne Rice, tł. Anna Kołyszko
3. P jak pętla - Sue Grafton, tł. Piotr Art
4. Zaginiony w Himalajach - James Scott i Joanne Robertson, tł. Jerzy Bokłażec

W pełnej wersji:
W siódmym niebie - to - Sklep "Pod dziewiątą chmurką"
P jak pętla - to - S jak stryczek

Chris Ryan - "Kremlowska zabawka"

Po raz pierwszy w historii wzajemnych stosunków brytyjska jednostka specjalna SAS udaje się do Rosji. Cel misji - szkolenie członków elitarnej grupy rosyjskiej Tygrys, przeznaczonej do walki z mafią. Podczas ostatniej odprawy Geordie Sharp i jego podwładni dowiadują się o nagłej zmianie dotychczasowych planów...

Luanne Rice - "W siódmym niebie"

Sara Talbot wierzy w cuda - bo jednego z nich miała szczęście doświadczyć. Mimo najczarniejszych rokowań wygrała z chorobą, która chciała wykraść jej przyszłość. Teraz pewien samotny pilot pragnie skraść jej serce. Sara nie może wprost uwierzyć we własne szczęście. Jest dosłownie w siódmym niebie.

Sue Grafton - "P jak pętla"

Prosto z amerykańskiej listy bestsellerów pochodzi najnowsza powieść kryminalna Sue Grafton, której bohaterką jest lubiana przez jej czytelników Kinsey Millhone, prywatny detektyw. Inteligentna i przekorna Kinsey tym razem pożałuje, że nie zrezygnowała z prowadzenia śledztwa, kiedy jeszcze był na to czas, zanim sprawy zaczęły przybierać tak bardzo niebezpieczny dla niej obrót.

James Scott, Joanne Robertson - "Zaginiony w Himalajach"

To niesamowita historia 22-letniego studenta medycyny z Australii, Jamesa, który po 43 dniach poszukiwań został uznany za bezpowrotnie zaginionego w Himalajach. W śmierć brata nie chciała uwierzyć tylko jego siostra, Joanne. Przyjechała z Australii do Nepalu, aby od nowa zorganizować jego poszukiwania, nawet w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach.

"Kremlowska zabawka"

"Frapująca fabuła i niepewność, jak skończy się cała ta historia, sprawiają, że powieść czyta się jednym tchem".
"The Southland Times"

"W siódmym niebie"

"Lekkość stylu, wnikliwość obserwacji i ciepły klimat - to cechy pisarstwa Luanne Rice, która ukazuje, jak cenna jest rodzina i wartości z nią związane".
"Publishers Weekly"

"P jak pętla"

"Niewielu pisarzy potrafi tak doskonale połączyć wartką narrację z wnikliwą analizą psychologiczną".
"Washington Post"

"Zaginiony w Himalajach"

"Poruszające świadectwo siły ducha, jaką człowiek potrafi wykazać na przekór przeciwnościom losu".
"The Weekend Australian"

[Przegląd Reader's Digest, 2000]

Książkowa-Fantazja | 2013-03-19

Skrócona wersja powieści takich jak: " Kremlowska zabawka", "W siódmym niebie", "P jak pętla", czy "Zaginiony w Himalajach". Mimo, że tom zawiera cztery powieści, każda z nich okazała się być dobra. Polecam

hhohho | 2012-11-03
Przeczytana: kwiecień 2012

Co prawda "Kremlowska zabawka" mi do gustu nie przypadła, to jednak "W siódmym niebie", czy "Zaginiony w Himalajach" o wiele bardziej, to głównie ze względu na moją wrażliwą naturę. P jak pętla jak na kryminał dosyć płasko opisuje wydarzenia, ale przeczytałem niemal jednym tchem. W ostatniej pozycji to co dzieje się w Kathmandu jest dosyć nierealne, jak i cała sytuacja tam przedstawiona.

AlexDelaware | 2012-09-27

Kremlowska zabawka i Zaginiony w Himalajach, to na pewno pozycje, którym warto poświęcić czas. W siódmym niebie jest dla miłośników romansów. Natomiast kryminały Sue Grafton są niestety kulawe co znacząco obniża ocenę całego zbioru. Dwie pierwsze książki polecam, zwłaszcza Zaginionego w Himalajach, pisanego...pamiętnikiem.

ejotek | 2011-10-05
Przeczytana: 2011 rok

Świetna, trzyma w napięciu, zwroty akcji, nie do końca wiadomo KTO....
Każda ze skróconych książek jest super

obecnaduchem | 2015-05-06

Przeczytane jedynie P jak Pętla, bardzo szybko się czytało.

koszałekopałek | 2016-10-03
zandam | 2016-09-18