Playing with Fire

Cykl: Tales of an Extraordinary Girl (tom 1)
Wydawnictwo: HQN
angielski
Magda

Used to be my greatest achievement was holding a job more than three days. Now suddenly I can shoot fireballs, chill your drink, or blow-dry your hair at fifty paces with a blink of my eye! It all started when this crazy scientist dropped something in my Grande Mocha Latte. Of course I got wicked sick. Next morning I'm waking up with this total hottie bending over me. He tells me 1) his name's Rome Masters, 2) he's a government agent and 3) I can control the four elements with a thought. He seems even less pleased by my (apparently irreversible) transformation than I am . . . Because now he'll have to kill me.

źródło opisu: HQN Books, 2009

źródło okładki: http://www.harlequin.com

Magda | 2010-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2010

Kolejna pozycja Geny, którą uwielbiam. Książka specjalnie zaskakująca nie jest. Praktycznie przez większość czasu wiedziałam, kto z kim będzie, ale i tak ciekawie się czytało o ich przygodach. Przy końcówce oczywiście uroniłam parę łez, ale u mnie to już normalne. Na zimowe wieczory idealna.

Karolina Jędraszak | 2014-12-11

Bardzo, bardzo fajna książka!
Klimat opowieści jest pełen tajemnicy, miłości, pikanterii ^^ i przygody.
Nasza bohaterka to szczególnie ciekawa osobowość. Po otrzymaniu - przez przypadek - mocy musi sobie poradzić z światem o jakim nie śniła. Pomimo ciężkiej i trudnej obudowy w środku ma bardzo miękkie serce.
Wątek kryminalny i romans uzupełniają się w idealny sposób..
Nie mogę się doczekać kolejnych części!

daria | 2013-02-22
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 22 lutego 2013

Na początku płakałam ze śmiechu, potem wciągnęłam sie w przyciąganie między Rome a Belle, żeby następnie przeżywać z nią uczucia zazdrości po czym wdać się w walkę z czychającymi na nich ludźmi.
Duży plus za to, że książka mną poruszyła, co ostatnia rzdako się zdarza, ale z drugiej strony trochę mierzwiło mnie to ich nagłe wielkie pożądanie. Choć właściwie po tej autorce nie mogłam się niczego innego spodziewać. Tak więc ogólnie ocena książki waha się między bd lub bdb.

Nox Suavis | 2016-01-22

Krotko mowiac, uwielbiam ta ksiazke. Zachwycila mnie doslownie wszystkim. Zwlaszcza Rome, ah :3

Paulina | 2011-12-07
Na półkach: Ulubione ;*, Ebooki, Przeczytane
Przeczytana: 22 stycznia 2012

Jedna z moich ulubionych ksiazek ;)

Ann | 2013-08-18

Fajna i ciekawa historia.

girl995 | 2012-05-20
Przeczytana: 20 maja 2012

Już przyzwyczaiłam się, że książki pani Showalter świetne i ta pozycja nie jest inna. Trochę przewidywalna, przynajmniej na początku, ale końcówka zaskakująca.
Szybko i przyjemnie się czyta, jednak jeśli miałabym wybrać którą serię tej autorki lubię najbardziej, nie była by to ta.

Jose | 2013-03-23
Przeczytana: 21 marca 2013

Książka ciekawa, choć raczej do szybkiego przeczytania i zapomnienia. Polecam do podróży.

kasiuniaand | 2016-11-18
dominque | 2016-09-16