Techniki analizy finansowej

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814790
biznes, finanse

Książka omawia najnowsze tendencje w zakresie analizy finansowej. Okazuje się, że ta, zdawałoby się wyczerpująco już opisana, dziedzina wiedzy ciągle ewoluuje.Tradycyjne metody i wskaźniki finansowe oparte na danych księgowych powoli odchodzą w cień. Rentowność operacji czy zyskowność aktywów przestają się liczyć. Najważniejsza jest wartość wytworzona na rzecz właścicieli firmy, rozumiana jako strumień gotówki płynący do ich kieszeni.

Chaoticreader | 2016-04-12
litpawel | 2015-07-28