Ocena efektywności szkoleń

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Książka przeznaczona przede wszystkim dla praktyków pracowników działów zarządzania zasobami ludzkimi. Prezentuje prosty i praktyczny sposób podejścia do pomiaru efektywności szkoleń. Dzięki licznym odniesieniom do przykładów wykorzystania modelu oceny autora w różnych firmach i przedsiębiorstwach, może służyć jako użyteczny poradnik pomocny do planowania, wdrażania oraz oceny realizowanych przedsięwzięć.

kaasjaa | 2014-02-11
Mitra | 2012-10-22