Analiza inwestycji i zarządzanie portfelem Tomy 1,2

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320813174
biznes, finanse

Książka zawiera następujące zagadnienia: podstawy inwestowania i najnowsza teoria w tym zakresie funkcjonowanie oraz organizacja rynku finansowego, w tym rynku kapitałowego sposoby alokacji zasobów zasady i praktyka wyceny instrumentów finansowych analiza i zarządzanie instrumentami pochodnymi budowa portfela inwestycji, zarządzanie nim i ocena jego rentowności metody inwestowania i zarządzania portfelem inwestycji na rynku międzynarodowym i rynku globalnym.

Matizz_2 | 2017-03-07
Przeczytana: 20 maja 2017