PHP : 101 praktycznych skryptów

Wydawnictwo: Helion
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-246-0796-9
PHP, Programowanie, Skrypty
szusty

W książce "PHP. 101 praktycznych skryptów. Wydanie II" znajdziesz gotowe skrypty, dzięki którym zdecydowanie przyśpieszysz swoją pracę nad aplikacjami i serwisami internetowymi. To wydanie zostało tak zaktualizowane w stosunku do poprzedniego, że skrypty działają prawidłowo w najnowszej wersji języka PHP. Autor zapewnił także zgodność generowanych przez nie dokumentów HTML z obowiązującymi standardami tego języka. Każdy ze skryptów możesz po prostu wkleić do swojego kodu bądź zmodyfikować, aby dokładnie odpowiadał Twoim potrzebom. Korzystając z przykładów znajdujących się w tej książce, możesz dodać do swoich projektów funkcje obsługujące system plików, przetwarzające grafikę, zabezpieczające witryny i aplikacje przed nieautoryzowanym dostępem.

Karol | 2011-01-16

Bardzo dobre praktyczne wprowadzenie w język PHP. Posiada 101 najbardziej przydatnych i najczęściej wykorzystywanych zastosowań takich jak galeria zdjęć, kalendarz, księga gości, śledzenie IP, połączenie z bazą MySQL itp. Bardzo przydatną rzeczą są też dodatki zawierające dokładny opis składni języka, najprzydatniejszych funkcji. Kto zna się trochę na komputerze i chce szybko się nauczyć PHP, powinien zacząć od tej książki.

szusty | 2010-09-27
Przeczytana: 2009 rok