Więzi partnerskie na rynku przedsiębiorstw /Marketing bez tajemnic

Wydawnictwo: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
8320816181
biznes, finanse

W gospodarce światowej obserwuje się tendencję do zacieśniania współpracy między przedsiębiorstwami i osiągania w ten sposób przewagi konkurencyjnej. Wybór partnera rynkowego oraz właściwe zarządzanie partnerstwem to obecnie niezwykle poszukiwane umiejętności menedżerskie. Celem książki jest omówienie czynników warunkujących rozwój efektywnych więzi partnerskich, metod pomiaru efektywności relacji partnerskiej, przemian w sferze zaopatrzenia przedsiębiorstw oraz specyfiki zachowań nabywców na rynku przedsiębiorstw. Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

davinczi | 2011-05-21