Czarodziejka z Księżyca t. 9

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 9)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishoujo Senshi Sailor Moon
komiksy
Judith

Neptun oraz Pluton przybywają ponownie! Jaką skrywają tajemnicę? Wszystkiego dowiesz się z dziewiątej części przodującego w świece shōjo mangi komiksu o pięknych czarodziejkach w mundurkach.

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-06
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 06 grudnia 2014

Chibi Usa jest szczęśliwa z powrotu Pluton do życia. Pojawiają się także Uran i Neptun. Ale choć cel mają taki sam jak Czarodziejki, metody, którymi muszą go osiągnąć wywołują podziały. Czy przemieniona w Super Sailor Moon Usagi zdoła coś zmienić?

Akcja, klimat… Dużo tego samego co dotychczas. Nie powala na kolana, ale także nie nuży, a czyta się znakomicie.

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Carla | 2011-11-11
Przeczytana: 10 listopada 2011

Akcja dzieje się bardzo szybko i chaotycznie, mimo to mistrzowskie rysunki i śmieszne wtrącenia autorki nadają atrakcyjności. Idealna dla każdego fana.

Julia | 2013-07-13
Przeczytana: 10 sierpnia 2010