Czarodziejka z Księżyca t. 9

Okładka książki Czarodziejka z Księżyca t. 9
Naoko Takeuchi Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 9) komiksy
komiksy
Czarodziejka z Księżyca (tom 9)
Bishoujo Senshi Sailor Moon
J.P. Fantastica
1998-12-01
1998-12-01
Data 1. wydania:
2013-01-29
Rafał Rzepka
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga

więcej Więcej

Sporo się dzieje. Dowiadujemy się kim jest Hotaru.

Na półkach: , , , ,

Wow!
Ale emocje!
Bardzo mi się podobał ten tom!
Szczególnie nie mogłam się oderwać po tym jak Chibiusie została zabrana broszka i dusza. Ale emocje! <3
Zabieram się za następny tom :D ! <3
Gorąco polecam ! ! !

Chibi Usa jest szczęśliwa z powrotu Pluton do życia. Pojawiają się także Uran i Neptun. Ale choć cel mają taki sam jak Czarodziejki, metody, którymi muszą go osiągnąć wywołują podziały. Czy przemieniona w Super Sailor Moon Usagi zdoła coś zmienić?

Akcja, klimat… Dużo tego samego co dotychczas. Nie powala na kolana, ale także nie nuży, a czyta się znakomicie.

super komiks i tyle

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim...

Akcja dzieje się bardzo szybko i chaotycznie, mimo to mistrzowskie rysunki i śmieszne wtrącenia autorki nadają atrakcyjności. Idealna dla każdego fana.

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę...

• Manga
  • Mangi