Dziesięć fantastycznych sposobów na Sukces. Siła udanego życia

Wydawnictwo: Medium
10 Exciting Keys to Success
sposob na sukces
biznes, finanse

Wszyscy pragniemy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, w zwiazkach z ludzmi,w sferze materialnej i intelektualnej.Bill Newman,autor znanych już polskiemu czytelnikowi książek "10 cnót dobrego przywódcy" oraz "Szybuj z orłami", tym razem proponuje dziesięć niezawodnych sposobów osiągnięcia życiowego sukcesu.Wystarczy tylko zastosować się do tych rozsądnych wskazówek i rad,by wszystkie nasze pragnienia sie spełniły.

Donat | 2014-06-27
Na półkach: Sztuka życia, Przeczytane