Strategia ostra jak pepperoni

Wydawnictwo: Onepress
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
832460720X
biznes, finanse

Jak konstruktywnie ukierunkować naturalną agresję Własna strategia konfrontacji -naprzód z podniesionym czołem Mocarz przekonywania i król argumentów -odkrywanie własnej potęgi Twoje na wierzchu -skuteczne forsowanie dobrych pomysłów W ostatnich latach ogromną karierę zrobiło słowo asertywność. Psychologowie i autorzy licznych poradników przekonują nas, że musimy nauczyć się świadomie wyrażać własne myśli, uczucia i przekonania. Jens Weidner idzie o krok dalej i każe nam wzbudzić w sobie pozytywną agresję, czyli wewnętrzną energię uwalniającą siłę przebicia. z uwagi na to, że konkurencja i współzawodnictwo są nieodłącznymi elementami życia zawodowego w dzisiejszym świecie, autor prezentuje model zachowań, u którego podstaw leżą odwaga, upór i zdolność do oceny sytuacji. Osoby, które nie potrafią zacięcie walczyć o swoje interesy, same narażają się na niebezpieczeństwo. Aż się proszą, by je wykorzystać i oszukać. Jeśli nie chcesz być jedną z nich, przeczytaj tę książkę. Dowiesz się z niej, jak: aktywować pozytywną agresję, bronić się przed niesprawiedliwymi atakami w pracy, właściwie oceniać intencje szefów, kolegów i współpracowników, zyskać uznanie w życiu zawodowym. Książka zawiera test pepperoni -jak ostry jesteś naprawdęa

beetlejuice | 2011-04-25

Bardzo przydatne ;) zastosowałam niektóre pomysły w życiu i bardzo dobrze funkcjonują ];-> polecam

Chaoticreader | 2016-04-13
litpawel | 2015-07-28