Multisim Technika cyfrowa w przykładach

978-83-60233-48-1
multisim
technika
BialyTrufl

Multisim jest jednym z najpopularniejszych na świecie programów do symulacji układów cyfrowych i analogowych, wyposażonym także w symulatory języków HDL: Verilog i VHDL. Możliwości Multisma pozwalają stosować go zarówno do nauki jak i wstępnych prac konstrukcyjnych, w czym pomocne są m.in. wbudowane kreatory projektów oraz zaawansowane narzędzia analityczne. Książka jest podręcznikiem...

Książka jest podręcznikiem przedstawiającym możliwości Multsima, sposób jego obsługi i konfiguracji, a także możliwości funkcjonalne, które zilustrowano dużą liczbą praktycznych przykładów.

Książka jest przeznaczona dla studentów wyższych szkół technicznych, hobbystów zajmujących się elektroniką oraz inżynierów zamierzających pogłębić swoją wiedzę z zakresu projektowania układów analogowych i cyfrowych, także z wykorzystaniem języków opisu sprzętu (HDL).
Nie musisz rozumieć nic żeby ją czytać. Po woli wprowadza we wszystkie tajniki wiedzy cyfrowej.

BialyTrufl | 2010-09-21
Przeczytana: 21 września 2010