Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 3

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
978-93-89893-62-8
komiksy
Miranda

Wybieramy się wraz z naszymi Bogami Śmierci w morska podroż na superluksusowym statku Queen Camelia. Niestety, nie możemy cieszyć się ani wysokoprocentowymi trunkami, ani towarzystwem pięknych pan. Bierzemy udział w wyjaśnianiu zaginięć młodych ludzi i dzieci, które podobnież miały miejsce na pokładzie statku... Na dodatek Hisoka spotyka dwie ważne dla niego osoby... jedna z nich wnosi koszmar, a druga miłość do jego życia.

dehira | 2014-07-13

Nowy tom, nowa historia - tym razem na luksusowym promie. Pojawia się nowy bohater, czyli doktor, który zabił jednego z głównych bohaterów i wyraźnie ma chrapkę na drugiego.
Cechą charakterystyczną są dopiski i komentarze autorki pod kadrami. Czasem uszczypliwe...ok, najczęściej tak jest :) Razem z przypisami sprawia to zabawne wrażenie, że sama jest nastawiona krytyczniej do swojej pracy niż większość czytelników.
W trzecim tomie panuje trochę większy chaos niż w poprzednim a kilka scen nie wiem do czego służą i po co tam są, ale ogólnie manga zrobiła dobre wrażenie.

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam