Twoja głowa jarzy się jak świetlówka

Tłumaczenie: Agnieszka Mitraszewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dilbert, Klub Świata Komiksu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Fluorescent light glistens off your head
978-83-237-2990-7
Dilbert
komiksy

Czwarty tomik nadzwyczaj popularnych komiksów Scotta Adamsa. Autora, który - jak nikt inny na świecie - potrafi odmalować nasze biurowe frustracje. Wie wszystko o wiceprezesie firmy - komputerowym analfabecie, czy o szefie serwisu technicznego - faszyście, a tak naprawdę chyba wie coś o każdym z nas. Istniały nawet podejrzenia, że Adams podsłuchiwał biurowe boksy i sale konferencyjne...Nadzwyczajny humor i celność, z jaką artysta kreśli portrety swych bohaterów, sprawiły, że liczba 150 mln wiernych czytelników na całym świecie nie zmniejsza się.

RudyDziobak | 2015-04-08
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam