837180203X
Tajemnica, Ślęży
dona

Ewa i Wojtek wyruszają na kolejną wakacyjną wyprawę w okolicę góry Ślęży. Niespodziewanie trafiają do dziwnego skansenu, który nie jest tym, czym się wydaje. Tajemnicze głazy o ludzkich kształtach, żywa woda, zwyczaje sobótkowej nocy, kwiat paproci, słowiańskie legendy i wierzenia, magia i czary - wszystko to w nowej książce o przygodach bohaterów znanych z Tajemnicy Liczyrzepy. Trzecia część trylogii to Tajemnica Szurpilskiego Jeziora.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl