Okładka książki Składanie serwetek

papier
Weronika
9 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Dzięki ładnie złożonym serwetkom nawet skromnie nakryty stół staje się odświętny. To bardzo ważne, ponieważ na wszelkiego rodzaju spotkaniach towarzyskich - obok kulinariów istotną rolę odgrywają również wrażenia estetyczne. W tym poradniku znajdziecie wiele sposobów oraz szczegółowych instrukcji składania serwetek z materiału, celulozy i papieru. Na każdą okazję i okoliczność - począwszy od niezobowiązującej kolacji z przyjaciółmi czy też swobodnego grill party przez bardzo uroczystą "wielką galę" aż do przyjęcia urodzinowego wydawanego na cześć kilkulatka.

- Wszystko, co trzeba wiedzieć o materiałach, z jakich wykonuje się serwetki
- Szczegółowe instrukcje własnoręcznego wykonywania serwetek oraz dekoracyjnych obręczy na serwetki
- Techniki składania serwetek - szczegółowe instrukcje "krok po kroku"
- Liczne fotografie dekoracji stołu wyczarowane z różnego rodzaju serwetek
Oprawa: twarda

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku