Składanie serwetek

Servietten falten
978-83-7404-283-3
rękodzieło
Weronika

Dzięki ładnie złożonym serwetkom nawet skromnie nakryty stół staje się odświętny. To bardzo ważne, ponieważ na wszelkiego rodzaju spotkaniach towarzyskich - obok kulinariów istotną rolę odgrywają również wrażenia estetyczne. W tym poradniku znajdziecie wiele sposobów oraz szczegółowych instrukcji składania serwetek z materiału, celulozy i papieru. Na każdą okazję i okoliczność - począwszy od niezobowiązującej kolacji z przyjaciółmi czy też swobodnego grill party przez bardzo uroczystą "wielką galę" aż do przyjęcia urodzinowego wydawanego na cześć kilkulatka.

- Wszystko, co trzeba wiedzieć o materiałach, z jakich wykonuje się serwetki
- Szczegółowe instrukcje własnoręcznego wykonywania serwetek oraz dekoracyjnych obręczy na serwetki
- Techniki składania serwetek - szczegółowe instrukcje "krok po kroku"
- Liczne fotografie dekoracji stołu wyczarowane z różnego rodzaju serwetek
Oprawa: twarda

Jak sama nazwa wskazuje można się z tej książki nauczyć, jak przyozdobić stół.

edtta | 2010-07-28
Weronika | 2010-07-28