Przesłanie Kahunów

Tłumaczenie: Cecula Marius
Wydawnictwo: Kos
838937529X
ravenstag

Kahuni – mędrcy i uzdrawiacze z Hawajów – od pradawnych czasów strzegą głębokiej wiedzy o tym, co łączy człowieka i kosmos. W niniejszej książce podają pełne nadziei wskazówki odnośnie poszukiwania własnej stwórczej siły. Zdradzają nam tajemnice, w jaki sposób możemy praktykować ich pradawną sztukę życia także w naszym codziennym życiu w zachodnim stylu. Poza tym mówią nam, dlaczego tak ważne jest wychodzenie naprzeciw wszystkiemu i wszystkim z miłością i uwagą.
Gdy wkroczymy na ścieżkę kahunów, nasze życie nabierze innego wymiaru: strach zmaleje, natomiast możliwości działania przybiorą na sile. Staniemy się pogodni i spokojni, a czasami będziemy zdumieni, jakie to wszystko jest proste!

Annshka | 2016-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2016