Ty - Spółka bez ograniczeń. Samodzielna działalność jako droga do sukcesu w biznesie

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Same zyski w bilansie Twojego życia Nastaw wewnętrzny termostat na przyjemne ciepło powodzenia Odkrywaj talenty, doceniaj je i naucz się nimi zarządzać Zajrzyj pod maskę swoich decyzji i przygotuj się na turbodoładowanie Jaki jest dzisiaj dzień? Czy to deszczowy wtorek, czy piątek obiecujący udany weekend? Może to czas, kiedy myślisz, że przenoszenie gór jest proste niczym bułka z masłem? Albo -przeciwnie -czujesz, że siła i duch wszelki uchodzą z Ciebie, jak powietrze z przebitej dętki? Bez względu na to, czy przypominasz teraz herosa, czy trzcinę na wietrze, dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia! Co z nim zrobisz, zależy tylko od Ciebie. Istnieje tylko jeden rodzaj sukcesu -umiejętność życia na swój własny sposób. Pomyśl o sobie jak o firmie. O przedsiębiorstwie posiadającym lepiej i gorzej prosperujące działy. Tworzącym własną misję, strategię, planyoperacyjne i taktyczne. O firmie nastawionej na rozwój, będącej organizacją samodoskonalącą się. Wreszcie -o firmie, której celem jest zysk. Zarówno finansowy, jak i w postaci satysfakcji z każdego podjętego działania. I zacznij tym interesem wreszcie profesjonalnie zarządzać. Jasno określ swój cel w życiu i cel swojej pracy. Forsuj przeciwności jak automatyczne drzwi -to one muszą ulec. Postaw na zorganizowanie i sprawdzone systemy. Miej oko do ludzi -przyjaciół i podwładnych. Ucz się na własnych błędach i sukcesach innych. Rozwijaj umiejętności marketingowe, biznesowe i interpersonalne. Zbuduj wspaniałą firmę będącą częścią wspaniałego życia. Bądź jak przedsiębiorstwo z pełną odpowiedzialnością.

Chaoticreader | 2016-04-11