Dyskusje o książce Kruchy dom duszy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej.  Szukam książki z gatunku romans, której tytułu nie pamiętam, ale pamiętam kilka szczegółów z jej początku. Dosyć słabo pamiętam scenę w klubie - mężczyzna patrzy na kobietę (chyba z jakiegoś balkonu) i jest nią zafascynowany, jednak nagle spostrzega, że jego towarzysz/kolega/pracownik? zaczyna ją podrywać, co skutkuje tym, że kobieta uderza go w twarz. Później kobieta...
5 godz. temu
dobre książki o medycynie
Myślę, że warto sobie odpowiedzieć na początku na pytanie, co rozumiemy przez pojęcie dobre, te, które czyta się szybko i równie ekspresowo zapomina tak jak książki autorstwa Atula Gaawande, wiele jest takich książek. A literatura popularnonaukowa, niestety, podupada, znaczy jej poziom się obniża.
5 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę:  Królowa Tearlingu  Promyczek  Córka Czarownic  Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet  Złodziejka książek  Krąg  Co ze mnie zostało
7 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (LUTY 2015)
Z Wymiany :)  Love, Rosie Love, Rosie Z biblioteki :)  Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg  Cień i kość Cień i kość
9 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2014)
Dorzucam na wymianę  Maximum Ride:  Eksperyment
10 lata temu