That Time I Got Drunk and Saved a Human

Okładka książki That Time I Got Drunk and Saved a Human Kimberly Lemming
Okładka książki That Time I Got Drunk and Saved a Human
Kimberly Lemming Wydawnictwo: Jo Fletcher Books Cykl: Mead Mishaps (tom 3) romantasy
romantasy
Mead Mishaps (tom 3)
Jo Fletcher Books
2023-05-23
2023-05-23
dragons smoki shifter romance romantasy fantasy romance fantasy smut monster romance

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Chyba raczej „Miałem tripa po ayahuasce i uratowałem człowieka”, bo wyjątkowo Dante nie był na bani tylko na haju.

Chyba nic mnie tak nie ubawiło, jak ten burzowy smok, który w ludzkiej srebrzystowłosej, nieskończenie pięknej postaci, siedząc w toplesie przy oknie z widokiem na zorzę polarną, gra smętne nuty na wiolonczeli.
Jak go nie kochać XD.

Autorka wzięła się tutaj za wiele motywów bardzo dobrze znanych i opatrzonych w fantasy romansach. Nie jest to absolutnie odkrywcze, nawet nieszczególnie odróżniające się od poprzednich książek cyklu (bohaterzy mają w gruncie rzeczy dość podobne głosy, różnice są w zasadzie kosmetyczne lub czasem rozwadniane),ale jest typowy dla Lemming humorek i czyta się błyskawicznie.

Nieporadne demony, nie wiedzące, jak zdobyć serce kobiety i dające fatalne rady były całkiem zabawne.

Pominę już może mandat od logic police, bo pierwsze razy w romantasy (sic) to jest rzecz fantastyczna zaiste.

Jak go nie kochać XD.

Autorka wzięła się tutaj...

Dodaj cytat z książki That Time I Got Drunk and Saved a Human