Daimon

Okładka książki Daimon Jennifer L. Armentrout
Okładka książki Daimon
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Spencer Hill Press Cykl: Covenant (tom 0.5) romantasy
romantasy
Covenant (tom 0.5)
Spencer Hill Press
2011-05-10
2011-05-10

Polecam!

Polecam!

"Daimon" to pre-quell serii "Convenant" autorstwa Jennifer L. Armentrout. Pozycja ta napisana jest z perspektywy głównej bohaterki Alexandrii opisująca noc w świecie śmiertelników, gdy jej matka została zabita przez daimony. Jej ucieczkę z domu i to jakie słowa i kogo zmobilizowały ją do powrotu do Przymierza. Uważam, że niekoniecznie musi zostać przeczytana przed "Dwowa światami". Czy koniecznie należy ja przeczytać? Sądzę, że zagorzali fani sobie jej nie podarują ale pozostał część czytelników niekoniecznie musi po nią sięgać.

Opowiadanie będące wstępem do losów Alex w Half-Blood. Dowiadujemy się z niego o okolicznościach śmierci matki głównej bohaterki i powrotu do jej świata oraz ponownego spotkania Aidena. Half-Blood zaczyna się dokładni w tym momencie, w którym kończy się Daimon.

• Po angielsku
  • W języku angielskim