Mile High

Okładka książki Mile High Liz Tomforde
Okładka książki Mile High
Liz Tomforde Wydawnictwo: Hodder & Stoughton Cykl: Windy City (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Windy City (tom 1)
Hodder & Stoughton
2022-06-07

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Mammieszane odczucia odnosnie tej ksiazki. Tak duzo widzialam pozytywnych opinii, ze kiedy zaczelam czytac zastataniwalam sie czy czytam te sama ksiazke. Caly czas czekalam na tzw. "rozkrecenie", ale sie zawiodlam nic sie nie "rozkrecilo". Oczywiscie facet , badboy, ktory jest super sportowcem, kazdej nocy jest z inna kobieta (bylo to podkreslane co stone) i ona stewardesa, skromna, troche zachukana. I jak to w takich ksiazkach , wszystko jasne. Caly czas byl walkowany ten sam tematy, aby (chyba) narobic ilosc stron. Wg mnie strata czasu, bo takich ksiazek w takim stylu jest tysiace.

Recenzja
"Mile High"
LIZ TOMFORDE
Macie czasami tak ,że napalicie się na jakąś książkę, bo pełno jest jej na ig ,tik toku i wszędzie???Ja tak mam często, i o ile książka to niezły grubasek i to w moim gatunku bo hate to love i sport to coś tu nie zagrało.Nie potrafiłam się wgrać w relację bohaterów.Dla mnie było po prostu nudno.
Główna bohaterka najpierw jest zdecydowana, że nie ustąpi ,a za chwilę zmienia zdanie.
Jedyne co mi się podobało to temat związany z akceptacją siebie i tym jak nas postrzegają inni.
Jak dla mnie mogalby być spokojnie 350 str i zakończenie.....

Przeczytaj,zdecyduj ,

Recenzja
"Mile High"
LIZ TOMFORDE
Główna bohaterka najpierw jest zdecydowana,...

👍

👍

„Mile High” to pierwszy tom serii „Windy City”, który skupia się na historii Stevie i Evana Zandersa. Stevie Shay od lat jest stewardesą, ale jeszcze nigdy nie spotkała tak aroganckiego, niemiłego, przemądrzałego i wrednego pasażera jak Evan Zanders. Jest przekonana, że ten hokeista uwziął się na nią i zrobi wszystko, żeby zrezygnowała z pracy. Niestety Stevie musi robić to, co każe jej ten zarozumiały dupek, bo dla niego pracuje. Najgorsze, że Evan to mężczyzna dokładnie w jej typie: przystojny, seksowny sportowiec. Jednak obiecała sobie, że nigdy więcej nie prześpi się z facetem pochodzącym ze sportowego świata. Gdyby tylko Evan dał jej spokój, zapomniał o jej istnieniu i nie wwiercał się w nią spojrzeniem, wywołując dreszcze na całym jej ciele. Przecież Zanders może mieć każdą dziewczynę i chętnie z tego korzysta, a przynajmniej tak słyszała Stevie.

Po zapowiedziach z zagranicznego Tik Toka i ogólnie dobrych opiniach o tej serii byłam bardzo ciekawa pierwszego tomu bo czułam, że ta historia może mi się spodobać. Wcale się nie myliłam ta historia była świetna! Gdy tylko zaczęłam ją czytać, tak przepadłam i pochłonęłam te kilka set stron w czytelniczym ciągu. Styl autorki bardzo przypadł mi do gustu. Był przyjemny, lekki i zabawny dzięki czemu historię naprawdę szybko się czytało. Dodatkowo bohaterowie zostali świetnie wykreowani i szybko skradli moje serce. Fabuła skupia się na relacji Evana i Stevie. Stevie jest stewardesą pracującą w samolocie należącym do drużyny Zandersa. Już od pierwszego spotkania mężczyzna podpada Stevie i sprawia, że dziewczyna go nie cierpi i nie darzy sympatią. Ten na złość – każe jej robić wszystko, co wymyśli bo przecież ona dla niego pracuje. Na szczęście Stevie to genialna bohaterka, nie dająca sobą pomiatać i niejednokrotnie to pokazuje. Nie raz docinała Zandersowi, pokazując mu, że nie jest królem świata. Za te momenty, kochałam ją jeszcze bardziej. Poza tym Stevie to kochana i urocza dziewczyna, posiadająca swoje kompleksy przez co nie zawsze jest pewna siebie. Evan to pewny siebie hokeista, który jest ucieleśnieniem marzeń większości damskiej populacji i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ci, którzy go nie znają widzą, że jest zabawny, trochę zadufany w sobie i zarozumiały. Ci, co go znają wiedzą, że skrywa w sobie coś więcej niż to, co pokazuje innym. Idealnym przykładem jest córka jego najlepszego przyjaciela, którą traktuje jak księżniczkę. Relacja tej dwójki nie jest prosta bo Stevie szuka czegoś głębszego niż niezobowiązująca relacja a właśnie to, może zaoferować jej Evan. Autorka w świetny sposób poprowadziła ich relację jak i całą fabułę. Świetnie spędziłam z nimi czas i już się nie mogę doczekać kolejnego tomu z tej serii! Gorąco polecam!🩷

Mam taki mały, wstydliwy sekret - ten romans naprawdę mi się spodobał, haha!

Są niedociągnięcia, są sceny przy których nie da się przewrócić oczami, postacie są na maksa spłycone, ale jednak czyta się bardzo przyjemnie. Standardowy schemat romansu hot spocy - niebiański s*ks, po czasie oboje się orientują, że są w sobie zakochani, jedno z nich spierdziela sprawę po całości i ostatnie kilka rozdziałów to ból, rozpacz i w ogóle "jak on/ona mógł" tylko po to, by w epilogu się zaręczyli/wzięli ślub.

Podobało mi się to tak bardzo, że nie mogę doczekać się polskiej premiery drugiej części!

Mam taki mały, wstydliwy sekret - ten romans naprawdę mi się spodobał, haha!

🌺 Recenzja 🌺

Stevie Shay jest stewardesą i w swojej pracy spotyka różnych ludzi, ale jeszcze nikt nie okazał się tak arogancki jak Evan Zanders. Ten hokeista swoim zachowaniem naprawdę gra jej na nerwach, ale jednocześnie nie można powiedzieć, że przez to nie jest w typie kobiety. Pociąga ją, ale ta przyrzekła sobie, że nie będzie więcej wchodziła w jakiekolwiek relacje ze sportowcami.

„Mile high” to pierwszy tom z serii „Windy city”. Stevie jest osobą o dużym sercu. Widać to chociażby po tym, że chętnie działa w schronisku dla zwierząt. Potrafi być urocza, ale też nie da sobie wejść na głowę. Jednak mimo tego ma swoje kompleksy, które czasami dają o sobie znać. Nie jest jak inne dziewczyny, które szukają dojścia do sportowców, żeby zacząć obracać się w ich towarzystwie, bo dzięki pracy, jest w ich obecności na co dzień. Poza tym nie zależy jej na relacji z kimś, kto może zaoferować tylko dobrą zabawę. Właśnie to jest w stanie dać innym dziewczynom Evan. Z jednej strony jest definicją znanego hokeisty, bo jest pewny siebie, trochę zadufany w sobie i lubi otaczać się drogimi rzeczami, a z drugiej – potrafi być czuły. Nawet lubiąc, obracać się wokół dużej liczby ludzi, nie daje się im poznać, a cały czas wykorzystuje wizerunek, jaki został mu nadany, a on niczemu nie zaprzecza. W ten sposób jest mu łatwiej obronić się przed pewnymi pytaniami i zaoszczędzić odsłaniania czułych punktów. Widać po nim, jak bardzo kocha to, co robi i jest w tym naprawdę świetny. Przez to jego ego ma się dobrze i nie przypuszcza, że zostanie zranione przez Stevie. Męska duma nie daje mu spokoju, więc nie zamierza się poddawać, póki dziewczyna mu nie ulegnie.

Zarówno o tej serii jak i o książce słyszałam, jeszcze zanim została u nas wydana. Po fragmentach i opiniach innych, byłam bardzo zaintrygowana tą historią. Przyznam szczerze, że świetnie się czytało powieść Liz Tomforde. Podobały mi się watki, jakie zostały tutaj przedstawione, relacja głównych bohaterów, czy humor. Pewne rzeczy nie do końca mi pasowały, ale tych plusów znajdzie się tutaj więcej, ale chyba te najbardziej zapadły mi w pamięć. Dodatkowo w małym, ale jednak zauważalnym stopniu odczułam pewnego rodzaju komfort, czytając tę historię. I między innymi z tego powodu, jestem ciekawa, jak wypadną kolejne tomy z tej serii.

🌺 Recenzja 🌺

Bardzo dobrze się czytało, ale uważam, że jest mocno przegadana i spokojnie można by ją skrócić o 100-200 stron.

Bez szału, nawet mocno średnia.
Podobał mi się styl pisania i to jak przedstawiła bohaterów, jednak miałam wrażenie, że akcja bardzo przewidywalna.

Bez szału, nawet mocno średnia.

2081

Książka „Mile High” Liz Tomforde zabiera nas do pierwszego tomu cyklu "Windy City".
Poznajemy Stevie Shay i Evana Zandersa.
Ona to stewardesa z kompleksami, on to arogancki hokeista.
Po książkę sięgęłam zachęcona bardzo dobrymi recenzjami. Nie mogłam wkręcić się w tę fabułę.
Miałam już przyjemność czytać coś o podobnej tematyce, jednak tu brakowało mi emocji i iskier między bohaterami.

Poznajemy Stevie Shay i Evana Zandersa.
Ona to stewardesa z kompleksami, on to arogancki hokeista.
Bohaterowie są bardzo dobrze wykrowani, jednak to nie była miłość od pierwszego przeczytania....

"– Od­sło­nię­cie się i bycie au­ten­tycz­nym po­tra­fi być strasz­ne, stary, wręcz prze­ra­ża­ją­ce. Ale lu­dzie, któ­rzy się dla cie­bie liczą, któ­rym po­ka­za­łeś praw­dzi­we­go sie­bie, nie widzą tego pro­ble­mu. Ko­cha­ją cię bez­wa­run­ko­wo. Dla­cze­go nie mógł­byś po­zwo­lić innym, by rów­nież cię tak ko­cha­li? Przy­naj­mniej daj im na to szan­sę".

▪️Tytuł: Mile High. Tom 1
▪️Seria: Windy City
▪️Autor: Liz Tomforde @liztomforde.author
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe @wydawnictwoniezwykle @niezwyklezagraniczne
▪️Premiera: 15.02.2024 r.
▪️▪️▪️
(Współpraca reklamowa @wydawnictwoniezwykle)
▪️▪️▪️

Lubicie romanse z motywem sportu oraz z motywem związanym z lotnictwem? My po prostu ubóstwiamy! dlatego byłyśmy piekielnie ciekawe co otrzymamy łącząc je oba ze sobą 😍 i wiecie co? "Mile High" to pierwsza książka autorki, którą przeczytałyśmy dosłownie na raz i w której totalnie się zakochałyśmy ❤️ to taka nasza miłość od pierwszej linijki 🥰

Stevie i Evan to para bohaterów, która gwarantuje wyśmienitą zabawę 🥰 on zarozumiały, arogancki, przemądrzały, wredny i cholernie pewny siebie hokeista z wybujałym ego. Ona natomiast jest bohaterką nie idealną, mającą więcej ciała tu i ówdzie, wbrew pozorom niskie poczucie własnej wartości i kompleksy przez co utożsamiać się z nią może każda zwyczajna kobieta z niedoskonałościami 😉 nie będziemy ukrywać, że ogromne serce i mnóstwo empatii jakie ma ta postać przeważyło o tym, że trafiła ona do naszej topki ulubionych bohaterek z charakterem. Dzięki swojej zadziorności i pyskatości potrafiła nawet super przystojniaka ustawić do pionu, który był szczerze zdziwiony gdy jego urok na ten egzemplarz nie działa 😁 Starcia tych dwojga zdecydowanie za każdym razem obserwowałyśmy z dużym zainteresowaniem, gdyż najzwyczajniej w świecie pozwalały nam się pośmiać 🤣

Akcja rozgrywać się będzie w różnych miejscach jak m.in pokład samolotu, schronisko czy mieszkania bohaterów dzięki czemu pokażą się Wam z różnych stron w różnych sytuacjach. Nie zawsze jednak będzie to pozytywna odsłona ich oblicza a decyzje, które podejmą zapewniamy, że czasami wywołają w Was chęć wyciągnięcia ich z książki i przemówienia dobitnie do rozumu... 🫣 Pomimo to i tak ich pokochałyśmy! 😍 a ta chemia jaka się pomiędzy nimi stworzyła... to było coś pięknego i niezwykle pociągającego 🔥

"Mile High" to nie tylko książka, która będzie Was niezwykle kusić i bawić momentami niemalże do łez. To także książka, która opowiadać będzie historię o ludzkich obawach, daniu szansy, potrzebie akceptacji a także czymś z czym mierzy się ogromna część społeczeństwa a konkretnie mamy tu na myśli niedowartościowanie. Niestety jest to coś co może rzutować na nasze szczęście, dobre samopoczucie a także kontakty z innymi ludźmi.

Jeżeli zatem chcecie się dobrze bawić i przeczytać książkę, która Was totalnie wciągnie, zapewni świetną rozrywkę ale i również da do myślenia to powyższy tytuł będzie lekturą idealną 🩷 #musthave #mustread

@wydawnictwoniezwykle bardzo dziękujemy za egzemplarz i współpracę 🖤❤️😊

Książka dostępna na stronie:

▪️Tytuł: Mile...