Cześć i czołem. Kluski z rosołem!

Okładka książki Cześć i czołem. Kluski z rosołem! Agata Dudek, Agnieszka Elbanowska
Okładka książki Cześć i czołem. Kluski z rosołem!
Agata DudekAgnieszka Elbanowska Wydawnictwo: Mamania Seria: Cześć i czołem interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
26 str. 26 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Cześć i czołem
Mamania
2023-03-08
2023-03-08
26 min.

Okładka książki Butelka taty Agata Dudek, Artur Gębka
Butelka taty Agata Dudek, Artur ...
Okładka książki Ziemia Agata Dudek, Małgorzata Nowak, Anna Tyczyńska-Skowrońska
Ziemia Agata Dudek, Małgor...
Okładka książki Woda Agata Dudek, Małgorzata Nowak, Anna Tyczyńska-Skowrońska
Woda Agata Dudek, Małgor...
Okładka książki Wędrując po niebie z Janem Heweliuszem Anna Czerwińska-Rydel, Agata Dudek
Wędrując po ni... Anna Czerwińska-Ryd...

Ciekawa książka, która zachęca dziecko do aktywnej lektury. Mój dwulatek był zachwycony i chętnie ze mną "karmił" zwierzęta. W niektórych miejscach wierszyk trochę niezgrabny, ale ogólnie książka może być źródłem świetnej zabawy i pomocą w edukacji żywieniowej.

'Cześć i czołem Kluski z rosołem'!
Dzieci kochają książki, w których bohaterami są zwierzęta, a tutaj mamy ich pod dostakiem. W dodatku są one bardzo głodne i trzeba je nakarmić, zatem na młodych czytelników czeka sporo aktywności. Co pije lew, na co ma ochotę Foka wielka, co dobrego zjadł Słoń - tego dowiecie się sięgając po tę książkę.

Przyjemny rymowany tekst i barwne ilustracje zachęcają do wykonywania poleceń i wskazówek. Spostrzegawczość odegra tu sporą rolę.

Do tego mój ulubiony kwadratowy format i zaokrąglone rogi, dzięki czemu książka jest wygodna i bezpieczna dla najmłodszych czytelników. Polecam.

'Cześć i czołem Kluski z rosołem'!

Przyjemny rymowany tekst i...

Witaj w świecie kolorowych ilustracji i wesołych rymowanek, gdzie maluchy mogą wcielić się w rolę opiekuna dla głodnych i spragnionych zwierzaków! "Cześć i czołem kluski z rosołem" to niebanalna propozycja dla najmłodszych, która wprowadza do interaktywnego i aktywnościowego świata pełnego zabawy, a jednocześnie rozwija mowę, spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Na 26 kolorowych stronach znajdziesz pyszne smakołyki i napoje, które zaspokoją głód i pragnienie Twoich podopiecznych. Krótkie, rymowane teksty wpadają w ucho, a mocno kontrastowe ilustracje przyciągają uwagę i pobudzają wyobraźnię. Ale to nie wszystko! Książka zawiera również wiele aktywnościowych propozycji, które zachęcają maluchy do wspólnej zabawy i interakcji ze zwierzętami.

"Cześć i czołem kluski z rosołem" to już trzecia część fantastycznej serii autorstwa Agnieszki Elbanowskiej i Agaty Dudek. Wesoła rymowanka wpada w ucho i zaprasza do wspólnej zabawy, a niebanalne ilustracje nasycone kolorami, przyciągają uwagę dziecka i pobudzają jego wyobraźnię.

Ta urocza, kolorowa kartonówka to nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu z najmłodszymi, ale także świetny sposób na rozwijanie ich umiejętności. W książce znajduje się kilka aktywnościowych propozycji dla najmłodszych. Maluchy będą wyrywać marchewki z ziemi, rzucać bananem do małpki, wybierać największe ziemniaki dla barana oraz liczyć do trzech.
Dodatkowo, książka zachęca do próbowania nowych potraw i czerpania przyjemności z jedzenia.

"Cześć i czołem kluski z rosołem" to niebanalna propozycja dla najmłodszych, która wciąga w świat kolorowych ilustracji i wesołych rymowanek. To interaktywna i aktywnościowa książeczka, która zachęca do zabawy i angażuje wyobraźnię, rozwijając jednocześnie mowę i spostrzegawczość.

Na 26...

Trzeba przyznać, że Pani Agnieszka Elbanowska, Autorka tej książeczki, wie jak trafić w gust Malucha. A przynajmniej, mojego, osobistego, niespełna trzylatka. "Cześć i czołem kluski z rosołem" są u nas czytane i oglądane tak często, że znam te wierszyki niemalże na pamięć.

Czym napoić Lwa? Co zjadłby piesek? I jak rzucić małpce banana? Na Wasze dzieciaki czeka tu pyyyszna zabawa, to kartonowa książeczka aktywizująca. Brzdąc nie tylko pomoże nakarmić zwierzątka, ale policzy np. trzy ziarenka czy nauczy się różnicować takie pojęcia jak najmniejszy czy największy. A przy tym wszystkim będzie się fantastycznie bawić.

Na każdej z 13 rozkładówek czeka genialnie zilustrowane, głodne lub spragnione stworzenie. Jest kolorowo, zabawnie i z rymem, a Maluch poznając nowe słówka i pojęcia baaardzo aktywnie uczestniczy w lekturze tej uroczej nowości.

No i przyznajcie sami, czy już na sam tytuł "Cześć i czołem kluski z rosołem" nie uśmiecha się Wam buzia?

Nadeszła pora na doskonałą zabawę dla najmłodszych!
Nie ma nic lepszego, niż książki aktywnosciowe, które obarwią każdy dzień z dzieckiem!

Nakładem @wydawnictwomamania pojawiła się w ostatnim czasie trzecia część fantastycznej serii autorstwa duetu Agnieszki Elbanowskiej i Agaty Dudek- "Cześć i czołem. Kluski z rosołem".
Wystarczy tylko spojrzeć na oprawę aby wiedzieć z jakim nowatorstwem i tym razem mamy do czynienia! 😊

Książka po raz kolejny prowadzi młodego widza przez sztywne karty książki razem ze zwierzęcym zespołem, złożonym z pieska, kotka, lwa, słonia, małpy i innych, którzy wystąpili w poprzednich częściach.
Zachowując ich miejsce na rozkładówkach i tym razem musimy poradzić sobie z napotkanymi przez nimi trudami, tym razem związanymi ściśle z pożywieniem.🤭
Wykorzystując nieograniczoną dziecięcą wyobraźnię autorki stworzyły prawdziwą interaktywną zabawę w której mamy za zadanie pomoc gasić pragnienie, wybrać najpyszniejsze smakołyki i podać ulubione zwierzęce specjały.🤩

Wystarczą Ci sprawne paluszki, odrobinka umiejętnego czytania aby poznać kolejne zadania i otwarty umysł!

Czy znasz już poprzednie części?🤔
"Cześć i czołem " to pierwsza książkowa zabawa pomagająca odkryć wyrazy dźwiękonaśladowcze i skojarzenia z kolejnymi zwierzecymi postaciami. Prostotą i czytelnością zaprasza do wspólnego spędzania czasu.
"Cześć i czołem. Góra dołem" to tytuł skupiajacy się na pomocy zwierzętom w napotkanych tarapatach, najróżniejszych. 🙂

To jak?
Lubicie takie rozwiązania zamknięte w formie książkowej? 🤩

Nadeszła pora na doskonałą zabawę dla najmłodszych!

Wystarczy tylko spojrzeć na oprawę aby wiedzieć z...

• Dziecko
  • Samodzielne
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Cześć i czołem. Kluski z rosołem!