Moc manifestowania

Okładka książki Moc manifestowania Jordanna Levin
Okładka książki Moc manifestowania
Jordanna Levin Wydawnictwo: Buchmann nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Buchmann
2023-03-22
2023-03-22
Sergiusz Lipnicki, Arkadiusz Czerwiński, Paweł Kozłowski

Książka bardzo wartościowa jak dla mnie. Uporządkowała całkowicie moją dotychczasową wiedzę, dowiedziałam się też kilku nowych rzeczy. Ogólnie jest bardzo fajnie napisana, chciałabym mieć ją w rękach na początku mojej przygody z manifestacją dlatego będę ją polecać wszystkim początkującym. Wiedza w niej zawarta jest wystarczająca na początek i w momencie kiedy czas uporządkować wiedzę po jakimś czasie. Świetna!

Nie lubię i raczej nie sięgam po poradniki tego typu.
Ta książka jednak trafiła do mojego serca, wciągnęła i baardzo dobrze mi się jej słuchało (audiobook).
Autorka porusza wiele aspektów życia z dużą dozą humoru. Bardzo doceniam, że jest to również jej podróż - opowieść o jej wzlotach i upadkach. Dzięki czemu jest niesamowicie prawdziwa i pokrzepiająca.
Manifestacja stała się dla mnie czymś co naprawdę zaczęłam stopniowo wprowadzać we własne życie. Nie stanowi dla mnie już mistycznej tajemnicy, ale część mnie.
Książka dodaje skrzydeł i naprawdę motywuje - szczególnie do pokochania siebie <3
Bardzo polecam!

Nie lubię i raczej nie sięgam po poradniki tego typu.
Manifestacja...

"Moc manifestowania" to dla mnie kompendium wiedzy o manifestowaniu swojego wymarzonego życia, potędze podświadomości i afirmowaniu. Ta książka zawiera wszystko, co na powyższe tematy trzeba wiedzieć, by zacząć skutecznie działać — składa się bowiem z części teoretycznej i praktycznej. Dzięki tak szczegółowemu przyjrzeniu się tym zagadnieniom czytelnik zdobywa wiedzę, ale też potrafi ją wcielić w życie dzięki zadaniom, praktykom i przykładom, jakie autorka zamieściła w "Mocy manifestowania".

Jeśli chcielibyście zgłębić potęgę podświadomości i sposoby na *skuteczne* manifestowanie, to koniecznie przeczytajcie tę książkę! Napisana jest lekko, z humorem i dużą porcją anegdotek, co sprawia, że z przyjemnością i ogromnym zainteresowaniem pochłania się każdą kolejną stronę!

Ooo tak, ta książka dała mi wszystko, czego mogłabym oczekiwać od tego typu pozycji.

Przede wszystkim jestem pełna uznania dla autorki i tego, jak wiele mądrości wyniosła z problemów, jakich doświadczała w swoim życiu.

Doceniam szczegółowe omówienie zasad manifestowania i założenie, że jeśli naprawdę się na coś nastawimy i zaczniemy działać w tym kierunku (nie, samo się nie wyczaruje) oraz świadomie prowadzić swoje życiu ku obranemu celowi, to nasza manifestacja pojawi się dokładnie w tym momencie, który będzie dla nas najlepszy.

Ciekawa książka, która może dać kopa do działania.

Proste psychologiczne prawdy, które od czasu do czasu warto sobie przypomnieć, by zamanifestować to, czego w życiu obecnie nam brakuje.

Wiele osobistych przeżyć i rad, w jaki sposób manifestować. Uczy wiary w siebie i swoje możliwości.

Wszystko tak naprawdę przeczytałam wcześniej w internecie. Nie porwała mnie i męczyłam żeby wymęczyć.

Autorka poruszyła bardzo wiele tematów i ich wpływie na nas: od faz księżyca, jing i jang przez pory do zodiaku. Nie zabrakło miejsca na wdzięczność za to, co mamy. Do mnie najbardziej trafił temat rozpoczęty ćwiczeniem z oddychaniem - dużo mi to wyjaśniło, a teraz praktykuję świadomie. Co do samego manifestowania, to samo czytanie oczywiście nie wystarczy i zabrakło mi samozaparcia, żeby się tym zająć, chociaż może to piękne zacienione miejsce parkingowe któregoś upalnego dnia? :) A może to sprawka afirmacji albo wcześniejszej pracy z Wdzięcznopisem? Samorozwój to od jakiegoś czasu mój konik, więc może to się wszystko zazębia?

Cóż mam mieszane uczucia. Z jednej strony wiedza zawarta w książce to "nic nowego" i podana w typowy poradnikowy sposób. Jednak miałam podczas czytania jej kilka "aha moments". Plus za wątki autobiograficzne i szczerość autorki w opowiadaniu osobistych historii i przykładów.

To moja pierwsza książka dotycząca manifestowania i okazała się lepsza, niż się spodziewałam (chociaż dość sceptycznie podchodziłam do lektury). Nie jest wybitna, momentami irytuje sposób pisania autorki. W tle jako audiobook sprawdziła się jednak idealnie, można się poczuć, jakby słuchało się opowieści dobrej koleżanki. Na dłużej zostanie ze mną "równanie manifestowania" oraz to, że tylko my mamy wpływ na emocje, które pozostaną w nas po danej sytuacji (niby banalne, a warto sobie przypominać). Książka dotyczy szeroko pojętego samorozwoju i szukania satysfakcji w życiu. Omawia różne dziedziny, w których można zastosować manifestowanie.

• Poradnik
  • Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🕉☯️
  • Magia

Dodaj cytat z książki Moc manifestowania