Barak

Dakota Arizona Wydawnictwo: Plectrum literatura obyczajowa, romans
Plectrum
2022-01-01
2022-01-01

Okładka książki Władza jest kobietą Dakota Arizona, K.E. December, Charlotte Mils, A. November
Władza jest ko... Dakota Arizona, K.E...
Okładka książki Świąteczna magia Dakota Arizona, Justyna Dziura, Magdalena Jachnik, K.E. December, Katarzyna Lemiesz, Marta Milda, Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Karolina Staszak, Angela Węcka, Karolina Zielińska
Świąteczna magia Dakota Arizona, Jus...

Niestety trudno dac tu większa ocenę. Wiedziałam, ze tak będzie juz po pierwszym rozdziale.
Wiem, ze jest to opowiadanie, bo jak inaczej można nazwać coś co ma 90 stron. I sama historia Nadia zła nie jest, ale może gdyby przedstawić ja w pełnosprawnej książce wyszłoby lepiej. A tak? Raz się nienawidzą, zaraz kochają i koniec.
Nie ma tego momentu zmiany, budowania napięcia. Ich związek nie jest po prostu materiałem na opowiadanie, to za krótka forma.
Dodatkowo nic mnie tak nie wkurzało jak te anioły… no dajcie spokój, naprawde? Jeszcze jedną wstawkę bym przeżyła, ale to było co chwila… nie, to totalnie nie dla mnie.

Nie ma tego momentu zmiany, budowania napięcia....

OPINIA NIE MAJĄCA Z POWYŻSZYM TYTUŁEM NIC WSPÓLNEGO. PIERWOTNIE UMIESZCZONA POD KSIĄŻKĄ, KTÓRA ZOSTAŁA USUNIĘTA Z LC.

Zachciało mi się literatury świątecznej.... po Świętach 🤪 Nie wiem czemu mój wybór padł akurat na ten tytuł, pojęcia nie mam ale nie do końca wpasował mi się on w moje klimaty.

Główny zarzut to dość szybki plan wydarzeń między głównymi postaciami i niewiarygodnie szybka przemiana jednego z tudzież głównych bohaterów. Pan Gbur, to rzeczywście stuprocentowy gbur, wredny i złośliwy, mierzący wszystkie kobiety jedną miarą. Aaa, nie! - nie wszystkie, bo przecież w końcu poznaje taką, przy której wszystkie trzy zmysły wymykają mu się spod wszelakiej kontroli, przy czym każdy z tych zmysłów idzie w swoją własną stronę. Rozum swoje, serce swoje a to co w spodniach też rządzi się swoimi sprawami no i tu mnie trochę książka zaskoczyła, bo takiej napakowanej erotyzmem sceny w literaturze świątecznej bym się raczej nie spodziewała no ale może ja się nie znam, albo jestem za stara i nie wpisuję się w te nowoczesne trendy w powieściach tego gatunku. Uśmiałam się i tyle, jednak nie mogę powiedzieć, żeby książka mi się jakoś specjalnie podobała.
Ot, nic skomplikowanego ale też i wartego zapamiętania. Lektura na jeden dzień.

Główny zarzut to dość szybki plan wydarzeń między głównymi postaciami i...

😇#recenzja🎅
Dobry wieczór Moliki 🥰
Zaczeliście już czytać świąteczne historię?
Jeżeli nie macie pomysłu od czego zacząć to mam dla was coś specjalnego 🙃
♦️Autor: @a.november_autorka
♦️Tytuł: ,, Świąteczny cud"
♦️Wydawnictwo: #Wydawnictwolistopadowe

Nadia właśnie zamyka pewien rozdział swojego życia i to dość bolesny - rozwód.
Nie dość, że została oszukana to jeszcze okradziona z pieniędzy rodzinnych. Jednak najbardziej bolesna jest dla niej strata bliskich. Idą świata, a te spędzone w gronie najbliższych są zawsze najpiękniejsze, najcieplejsze.
Nadia mimo wszystko wierzy, że każda sytuacje dzieje się po coś. A każdy z nas ma swojego anioła stróża.
Czy tak jest ? Ta świetna historia na pewno wam odpowie na te pytanie 🤭

Ona składa swoje modły by Ojciec w końcu był szczęśliwy.
On dawno temu zapomiał co to miłość, święta oraz szacunek dla drugiego człowieka.
Ona chciałaby się znów zakochać i być kochaną.
On zatraca się w pracy i pieniądzach. Na szczęście jest ktoś kto kocha go nad życie - Matka. To ta kobieta prosi Boga i rzeszę aniołów aby zeslali dla tego meżczyzny miłość i odpowiednią kobietę.
Czy świąteczny czas zdziała cuda i w tym przypadku? A może to aniołowie sprawią, że Jax Flynn nauczy się kochać?

Kochani ten piękny świąteczny E-book dostępny na #Legimi. Historia bardzo wzruszająca, pełna pasji, miłość, dążenia do spełniana marzeń. Taka nowoczesna ,,Opowieść Wigilijna " z tą odmiana, że za miast duchów są anioły.
Pięknie opisany symbol Świat Bożego Narodzenia. Całość przyozdobiona niezwykle delikatnym romansem z nutą erotycznych scen. Pochłoniecie tą historię w minute jak świąteczny makowiec.
Polecam z całego serduszka ❤️❤️
I nie mówię tego tylko dla tego, że uwielbiam pióro tej autorki 🙃
#świetnaksiążka #świeta #miłość #praca #rodzina #aniołowie #romans #erotyk #prezent #swietecznezyczenia #polskaautorka #merrychristmas
Udanej lektury kochani 🔥❤️

😇#recenzja🎅
Dobry wieczór Moliki 🥰
Zaczeliście już czytać świąteczne historię?
Jeżeli nie macie pomysłu od czego zacząć to mam dla was coś specjalnego 🙃
♦️Autor: @a.november_autorka
♦️Tytuł: ,, Świąteczny cud"
♦️Wydawnictwo: #Wydawnictwolistopadowe

Nadia właśnie zamyka pewien rozdział swojego życia i to dość bolesny - rozwód.
Nie dość, że została oszukana to jeszcze...

Przyjemna lekka historia, której akcja dzieje się w okolicy Świąt i Pierwszej Gwiazdki.
Mamy pracoholika gbura oraz zwariowaną rozwódkę. Oboje po przejściach i oboje nieufni.
Mają jednak wsparcie kogoś, kto usilnie pracuje nad tym aby ich drogi się połączyły i już nigdy nie rozdzielały.
Czy Pan Gbur okaże się człowiekiem i odnajdzie w sobie ludzkie odruchy i uczucia?
Czy kobieta będzie w stanie zaufać mężczyźnie, który myśli, że każdego można przekupić?

Jeśli potrzebujesz odskoczni i chcesz przeczytać coś szybkiego i lekkiego, to zdecydowanie ta opowieść jest dla Ciebie. Ja całkiem miło spędziłam czas.

Czy...

• ✅Literatura obyczajowa, romans