Mali WIELCY. Albert Einstein

Okładka książki Mali WIELCY. Albert Einstein Jean Claude, Maria Isabel Sanchez Vegara
Okładka książki Mali WIELCY. Albert Einstein
Jean ClaudeMaria Isabel Sanchez Vegara Wydawnictwo: Smart Books Seria: Mali WIELCY biografia, autobiografia, pamiętnik
32 str. 32 min.
Mali WIELCY
Smart Books
2021-11-17
2021-11-17
32 min.
Julia Tokarczyk
Einstein biografia

Okładka książki Mali WIELCY. Pablo Picasso Teresa Bellon, Maria Isabel Sanchez Vegara
Mali WIELCY. P... Teresa Bellon, Mari...
Okładka książki Mali WIELCY. Neil Armstrong Christophe Jacques, Maria Isabel Sanchez Vegara
Mali WIELCY. N... Christophe Jacques,...
Okładka książki Mali WIELCY. Królowa Elżbieta Melissa Lee Johnson, Maria Isabel Sanchez Vegara
Mali WIELCY. K... Melissa Lee Johnson...

Ciekawa książka z serii Mali Wielcy, które opisują dla dzieci w ciekawy sposób „niezwykle historie wybitnych osób od artystów po odkrywców….
Każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia”. Tak jak młody czytelnik.

Fajne jest to, ze na końcu są faktyczne zdjęcia bohatera i jak się zmieniał w ciągu życia. Jest też Bio w wersji dla dorosłych.

Książka przestawia historię Alberta Einsteina, chłopca, który nauczył się mówić w wieku 4 lat, A jego ciekawość świata, powodowała że chciał zgłębiać jak coś działa. Przestawia chłopca, który uważał ze wyobraźnia jest ważniejsza od
wiedzy. Człowieka, który czynił dobro i pomagał innym. Duze obrazki pokazują najważniejsze etapy z życia. Czyta się szybko i wciąga.

Książka warta polecenia:)

Książka przestawia...

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

2083

Znakomita literatura biograficzna dla dzieci.
Piękne ilustracje Jeana Clauda.
Ładne, staranne wydanie.

Znakomita literatura biograficzna dla dzieci.
Piękne ilustracje Jeana Clauda.
Ładne, staranne wydanie.

Z każdą kolejną książką seria Mali Wielcy podoba nam się bardziej. Ciekawie, zwięźle i przystępnie dla dzieci przedstawiona historia życia Alberta Einsteina.

• Dla dzieci
  • Nuka