Papież Asyżu. Zastrzeżenia wobec beatyfikacji Jana Pawła II

Okładka książki Papież Asyżu. Zastrzeżenia wobec beatyfikacji Jana Pawła II Patryk de La Rocque
Okładka książki Papież Asyżu. Zastrzeżenia wobec beatyfikacji Jana Pawła II
Patryk de La Rocque Wydawnictwo: Te Deum Sp. z o. o. religia
religia
Te Deum Sp. z o. o.
2012-01-01
2012-01-01
Katolicyzm religia sobór watykański II modernizm tradycja katolicka papiestwo Jan Paweł II FSSPX

Z wielkim bólem daję tej pracy 10/10. Nie znalazłem w książce nawet jednego zdania, które byłoby niezgodne z wiarą katolicką. Proszę czytać ten dokument z jakimś katechizmem czy to Piusa X, czy kard. Gasspariego albo apologetycznym katechizmem katolickim księdza Gadowskiego.
Jan Paweł II był postacią, która niezwykle przysłużyła się Polsce, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, dzięki niemu Polska wyszła z komunizmu. Niestety dla Kościoła ten pontyfikat był wielką tragedią, co udowadnia ksiądz la Roque. Jakie owoce wydały Światowe Dni Młodzieży wymyślone przez papieża Wojtyłę? Przyspieszyły jedynie pentekostalizację Kościoła. Jakie owoce wydało zbliżenie z synagogą, poza judaizacją sporej części hierarchii katolickiej? Jakie owoce wydało promowanie i kreowanie modernistycznych teologów pokroju de Lubaca czy Congara na kardynałów? Jakie owoce przyniosło przepraszanie za całą historię Kościoła, z której katolicy powinni być dumni? Jakie owoce przyniosło uczestnictwo papieża w pogańskich kultach? Jakie owoce przyniosło całowanie koranu? Jakie owoce wydało te setki pielgrzymek? Odpowiedź jest krótka: zgniłe.

• Tradycja katolicka

Dodaj cytat z książki Papież Asyżu. Zastrzeżenia wobec beatyfikacji Jana Pawła II