Mated to the Cyborgs

Okładka książki Mated to the Cyborgs Grace Goodwin
Okładka książki Mated to the Cyborgs
Grace Goodwin Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Interstellar Brides: The Colony (tom 2) fantasy, science fiction
Interstellar Brides: The Colony (tom 2)
Mated to the Cyborgs
Kindle Edition
2017-05-01
2017-05-01
fantastyka romans erotyczny

2059

Ta seria staje się coraz lepsza i daje nam więcej intryg na Kolonii (planecie, na którą Koalicja wysyła wszystkich zarażonych wojowników). Życie w Kolonii jest przygnębiające dla tych wojowników, którzy zostali porzuceni przez ludzi i planetę, o którą walczyli. Teraz, gdy Kolonia została włączona do programu Oblubienic, jest nadzieja na normalne życie z partnerem. Autorka rozpoczyna tę książkę od zamiany wojownik Hunt, który miał być dopasowany do swojej partnerki okazuje się być Drugim, a Drugi Tyran okazuje się jej wybranym partnerem, co zmienia dynamikę tego szczególnego krycia.
Hunt i Tyran dołożyli wszelkich starań, aby przystosować się do życia w Kolonii. Hunt nosi obrożę godową jako symbol nadziei po testach, ale w ciągu sześciu miesięcy była tylko jedna panna młoda, a Tyran się poddał, przestał w to wierzyć, a z pojawia się Krystin Webster z Ziemi. Ze względu na jej pracę polegającą na śledzeniu i niszczeniu złych ludzi oraz ratowaniu niezliczonych kobiet i dzieci dla FBI, dała jej poważną nieufność do wszystkich mężczyzn na Ziemi i wiedząc, że wojownicy w Koalicji są honorowi, zapisuje się do programu Oblubienicy i ma własne mroczne potrzeby , a gdy wojownicy znikają z Kolonii, jej umiejętności przydadzą się.
Podczas gdy historia koncentruje się na naszej trójce, poznajemy kilku nowo przybyłych weteranów z różnych światów: Łowcę Kiela, Atlana Rezza i Prillona kap. Marza. Jest kilka gorących scen, ale ogólna historia opowiada o próbie ochrony partnera ,a ta ochrona działa w obie strony. Zwroty akcji w tej historii naprawdę pokazują nam, co dzieje się podczas wojny i jak podstępni są HIVE(Rój) w ich dążeniu do podboju wszechświata. Nie mogę się doczekać następnej książki o Kolonii, ponieważ został nie rozwiązany wątek, z którym należy się uporać. Bohaterami kolejnej części są Kiel i Marz.

• Paranormal
  • Erotyk