CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne

informatyka, matematyka
Helion
2019-07-05
2019-07-05

"CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne" autorstwa Rolanda Zimka to doskonała pozycja dla każdego, kto poszukuje praktycznego podejścia do nauki CorelDRAW w wersji 2018. Książka ta wyróżnia się tym, że nie tylko dostarcza teoretycznych informacji, ale przede wszystkim kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności poprzez praktykę.

Zimek prezentuje różnorodne ćwiczenia, które pozwalają czytelnikowi stopniowo opanowywać funkcje programu. Książka skupia się na praktycznych zastosowaniach narzędzi CorelDRAW, prowadząc czytelnika od prostych projektów do coraz bardziej zaawansowanych. Ilustracje i wyjaśnienia autora są klarowne, co ułatwia zrozumienie nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia z programem.

Dla mnie osobiście, "CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne" była doskonałym uzupełnieniem teoretycznych informacji o programie. Ćwiczenia pozwoliły mi skonsolidować zdobytą wiedzę i sprawdzić ją w praktyce. To świetna lektura dla tych, którzy pragną krok po kroku opanować CorelDRAW, zdobywając jednocześnie umiejętności niezbędne do efektywnego projektowania grafiki.

Zimek prezentuje różnorodne ćwiczenia, które...

Dodaj cytat z książki CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne