Lift You Up

Okładka książki Lift You Up Jessica Gadziala
Okładka książki Lift You Up
Jessica Gadziala Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: Rivers Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rivers Brothers (tom 1)
Amazon Kindle
2019-05-29
2019-05-29

2060

Historia Kingstona i Savei.
Czekałam, aż Bracia Rivers otrzymają własne historie od czasu książki Scottie & Marka Mallicka. Mamy świetny początek nowej serii od Jessiki Gadziali i kolejny zestaw seksownych alf do przeczytania
Savvy to dziewczyna o wielkim sercu, szczególnie dla zwierząt, w tej książce zobaczysz, jak bardzo Savvy naprawdę jest miłośnikiem zwierząt
Kingston to człowiek, który zawiesił swoje życie, aby jego rodzina wyrównała rachunki z systemem. Ten, o którym najbardziej chciałam przeczytać z braci Rivers.
Ona była w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, on we właściwym miejscu o właściwym czasie
To słodka opowieść o tym, jak „przyjaciele” rodziny byli zakazanymi owocami. A to, że nie dzielisz tej samej krwi, nie oznacza, że nie jesteś rodziną.
Historia Kingston i Savea nie była skomplikowana, nie było tony dramatów i myślę, że może właśnie tego potrzebowałam, po prostu słodkiej historii miłosnej.
Uwielbiam wszystkie postacie z miasta Navesink Bank

Historia Kingstona i Savei.
Kingston...

Historia dwojga ludzi, którzy nie mają odwagi wyjawić swoich uczuć względem siebie. To bardzo smutne ...
Gadziala tworzy opowieść zupełnie odmienną od cyklu Henchmenów. Jak dla mnie w tej książce było odrobinę za dużo lukru. Historia b. nierealna, ale też niestety nudna.

• Współczesny romans,
  • EBOOK