Żabcio podróżnik

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-352-4
dla dzieci
espeja

Drogi czytelniku, poznaj niesamowite przygody Żabcia, niesfornego, ale dobrotliwego mieszkańca Żabocina, który na własnej żabiej skórze przekonuje się, że czasami warto posłuchać rady kogoś starszego i mądrzejszego. Każda z jego zabawnych przygód dotyczy ważnych spraw z życia przedszkolaka. Prosta, wpadająca w ucho wierszowana opowieść, napisana obrazowym językiem, z pewnością zachęci dzieci...

Prosta, wpadająca w ucho wierszowana opowieść, napisana obrazowym językiem, z pewnością zachęci dzieci do nauki czytania.
Tym razem Żabcio ruszy w świat, gotuje bigos oraz konstruuje wynalazek.

Patrycja | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016