Księżniczka zaklęta w guzik

Wydawnictwo: Skrzat
6 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-7437-043-1
espeja

Damianek ma siostrę bliźniaczkę oraz Parmezana, który wygląda i zachowuje się jak pies, więc chyba jest psem, no i głowę pełną czarcich pomysłów, które często kończą się... No właśnie - przeczytaj i uważaj, by nie pęknąć ze śmiechu! Nowy, pełen szalonego humoru cykl opowieści o niesamowitych przypadkach małego urwisa Damianka.
W tej odsłonie Damian sprzedaje przepis na wyczarowanie księżniczki.

katiakate | 2014-04-15
Przeczytana: 15 listopada 2005

Przeczytałam ją już kilka razy od czasu pierwszej klasy podstawówki. Byłam na spotkaniu z autorem, więc postanowiłam kupić sobie jedną z jego książek. Dzisiaj jej przeczytanie zajmuje mi około 20 minut. Szybka i zabawna akcja, trafne ilustracje. Wydaje mi się najlepsza dla spostrzegawczego chłopca w trzeciej klasie :).

Lolinaa | 2012-12-19
Przeczytana: 16 grudnia 2012

Książka jest bardzo ciekawa i w moim stylu :P
Tylko szkoda, że taka krótka...Przeczytam jeszcze inne części :D

AktualnieCzytam | 2016-02-09
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane