Dyskusje o książce Baranek

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Historia Mesjasza, czyli Chrystus w różnych odsłonach filmowo-literackich
Nie zapomnijmy o Bułhakowie i, skoro o adaptacjach mowa: biblijny wątek z "Mistrza i Małgorzaty" inspirujący Andrzeja Wajdę w niemieckim filmie "Pilatus udn andere", czyli "Piłat i inni" z 1972 roku.
4 tyg. temu
Czytamy w weekend
Książka Chmielarza też mi się podobała. Mam urlop i jest to właśnie idealna lektura na ten letni, beztroski czas. Dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych osób, tylko czytać, to co uważamy za stosowne i wyrobić sobie wałsne zdanie.
43 tyg. temu
Lista smiesznych ksiazek
Podpisuję się pod serią z czeską arystokratką Evzena Bocka. Na razie mam dwie na koncie:  Ostatnia arystokratka i  Arystokratka w ukropie Śmiałam się w głos i to nie tylko z tego CO tam się dzieje, ale JAK to jest opisane. Wczesna Chmielewska również mnie bawi i śmieszy, szczególnie chyba te dwie książki:  Dzikie białko
119240
3 lata temu
Czytamy w weekend – podsumowanie 2018
Ojejku:( Ale oryginalny tytul to jest WOJNA i terpentyna, nie ma tam zadnego zegarka... Typowy wpis i 7 polubien z ery fake newsa :(
5 lata temu
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20879
7 lata temu