Potwór z przeszłości

Okładka książki Potwór z przeszłości Walt Disney, Redakcja magazynu Kaczor Donald
Okładka książki Potwór z przeszłości
Walt DisneyRedakcja magazynu Kaczor Donald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Gigant Mamut (tom 27) komiksy
komiksy
Gigant Mamut (tom 27)
Egmont Polska
2018-01-01
2018-01-01
9788328199590
Jacek Drewnowski

Okładka książki Między młotem a kowadłem Flemming Andersen, Marco Bosco, Enrico Faccini, Massimo Fecchi, Andrea Ferraris, Francesco Guerrini, Jens Hansegård, Valerio Held, Lars Jensen, Bob Karp, Alessandro Mainardi, Luciano Milano, Carlo Panaro, Andreas Pihl, Peter Snejbjerg, Al Taliaferro
Między młotem ... Flemming Andersen, ...
Okładka książki Stara Pułapka Flemming Andersen, Francesco Artibani, Casty, Roberto Gagnor, Marco Gervasio, Alessandro Gottardo, Lars Jensen, Vitale Mangiatordi, Alessandro Perina, Giada Perissinotto, Riccardo Secchi
Stara Pułapka Flemming Andersen, ...
Okładka książki Rycerze i tancerze Stefano Ambrosio, Rodolfo Cimino, Bruno Concina, Diego Fasano, Giorgio Figus, Roberto Gagnor, Ilaria Isaia, Augusto Macchetto, Giorgio Martignoni, Gabriele Panini, Rudy Salvagnini, Bruno Sarda, Sergio Tulipano, Massimiliano Valentini, Niccolò de Mojana
Rycerze i tanc... Stefano Ambrosio, R...
Okładka książki Stary Kaczor i złoto Walt Disney, Redakcja magazynu Kaczor Donald
Stary Kaczor i... Walt Disney, Redakc...
Okładka książki Przekichane Marco Bosco, Valentina Camerini, Massimo Fecchi, Andrea Freccero, Lucio Leoni, Andrea Lucci, Marco Mazzarello, Emanuela Negrin, Gianluca Panniello, Alessandro Perina, Romano Scarpa, Alessandro Sisti, Sune Troelstrup, Fausto Vitaliano
Przekichane Marco Bosco, Valent...
Okładka książki Czerwony smok Gaja Arrighini, Emmanuele Baccinelli, Sergio Cabella, Francesco D'Ippolito, Enrico Faccini, Massimo Fecchi, Mario Ferracina, Francesco Guerrini, Carlo Panaro, Ottavio Panaro, Alessandro Perina, Andreas Pihl, Giorgio Salati, Alessandro Sisti, Luca Usai, Massimiliano Valentini, Matteo Venerus, Pietro Zemelo
Czerwony smok Gaja Arrighini, Emm...
Okładka książki Bohater Kaczernetu Francesco Artibani, Marco Bosco, Francesco D'Ippolito, Enrico Faccini, Mario Ferracina, Andrea Ferraris, Giorgio Fontana, Andrea Freccero, Stefano Intini, Marco Mazzarello, Paolo Mottura, Carlo Panaro, Gabriele Panini, Alessandro Sisti, Peter Snejbjerg, Giampaolo Soldati, Vito Stabile, Daniela Vetro
Bohater Kaczer... Francesco Artibani,...

Po pierwsze to mam zarzut co do tytułu - bardziej pasowałoby "Między nami jaskiniowcami"! :) A w tomie: Daisy ratująca zagrożone gatunki;p nawet za cenę własnej jaskini;p Donald kontra Puszek [taki bardziej szablozębny], Indiana Goofs wśród dinozaurów oraz w poszukiwaniu dinozaura, Donald marzący o własnym M2 - niestety inni też wpadną na ten pomysł [ech - ten Dziobas:(], Donald wkręcony w pierzasty przekręt, Miki jaskiniowiec, wieczny spór Donald&Goguś - kto ma lepszą brykę [futrzastą:)] albo da lepszy prezent Daisy, Ele-Mele pośród jaskiniowców, Goguś, który zawsze wygrywa, Donald porwany przez jaskiniowe "damy", prof. Gladiusz i teorie o nowoczesnych dinozaurach, sir Myszon u podziemnych jaskiniowców, wyprawa Sknerusa po NaCl, Miki i Goofy w szkole! i przedziwne skoki w czasie, salon kosmetyczny w epoce kamienia łupanego, Dziobasowa przygoda bez ani jednego słowa - fajne! a na koniec - wodne narty Sknerusa!

Świetny tom. Tylko jeden przedruk, kilka historii z serii Paperut i Paperino Agente Segreto Preistorico, do tego komiks z Sir Myszonem (307 miejsce na inducks),a pojawia się też Indiana Goofs. Wyjątkowo dużo literówek i innych błędów.

Na półkach: , , , , , ,

przyznam szczerze, że ten tom nie był jakiś interesujący, przeczytać przeczytałam, ale nie wiem czy można go zaliczyć do świetnej rozrywki, ale to chyba dlatego, że ja nigdy jakoś za specjalnie nie jarałam się dinozaurami

Gigant Mamut. Tom 27 - Potwór z przeszłości:
1. "Kaczka Daisy. Bohaterka pradawnych czasów" F. Corteggiani, A. Freccero (str. 23) - 4/10
2. "Kaczor Donald. Sztuka naskalna" F. Corteggiani, S. Ziche (str. 27) - 6/10
3. "Dziobas. Potrzeba matką wynalazców" E. Faccini (str. 1) - 5/10
4. "Myszka Miki. Las jurajski" A. Bottero, F. Artibani & Silvano, S. Asteriti (str. 27) - 4/10
5. "Kaczor Donald. Dach nad głową" C. Gentina, E. Gula (str. 20) - 7/10
6. "Kaczor Donald. Siostrzeniec marnotrawny" C. Gentina, C. Limido (str. 21) - 5/10
7. "Myszka Miki. Epokowy wynalazek" T. Faraci, D. Soffritti (str. 5) - 5/10
8. "Kaczor Donald. Wyższa szkoła jazdy" C. Gentina, D. Soffritti (str. 24) - 7/10
9. "Kaczor Donald. Kino familijne" A. Sisti, R. Castellani (str. 1) - 4/10
10. "Myszka Miki. Myszy i praludzie" G. Barosso, G. Perego (str. 38) - 5/10
11. "Kaczor Donald. Z historii muzyki" C. Gentina, A. Freccero (str. 23) - 6/10
12. "Kaczor Donald. Precz z szowinizmem!" S. Associates, M. Martinez (str. 49) - 8/10
13. "Gladiusz. Niezwykłe odkrycie" C. Gentina, E. Gula (str. 11) - 8/10
14. "Myszka Miki. Podziemne królestwo" G. Pazzin, M. De Vita (str. 40) - 7/10
15. "Kaczor Donald. Pierwszy prezent świata" C. Gentina, D. Barozzi (str. 19) - 9/10
16. "Wujek Sknerus. Tajemnica dinozaurów" R. Cimino, G. Chierchini (str. 35) - 8/10
17. "Myszka Miki. Myszy i małpy" D. Rawson, M. Martinez (str. 29) - 8/10
18. "Kaczor Donald. Sprawy kosmetyczne" G. Martignoni, S. Turconi (str. 17) - 3/10
19. "Dziobas. Sto milionów lat temu" E. Faccini (str. 8) - 5/10
20. "Myszka Miki. Zagadka zoologiczna" S. Nigro, O. Panaro (str. 27) - 6/10
21. "Kaczor Donald. Na pradawnym morzu" F. Corteggiani, S. Ziche (str. 24) - 8/10

Gigant Mamut. Tom 27 - Potwór z przeszłości:

• Komiksy
  • Sentymenty z lat młodości 🥹
  • ROK 2020
  • Bajki

Dodaj cytat z książki Potwór z przeszłości