Dyskusje o książce Fima

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytelnicze podsumowanie 2022 roku
Ah, no dobrze, więc tę przygodę ma już Pani za sobą. Może więc ,,Golemem'' Macieja Płazy i ja się zainteresuję, bo widzę, że wiele wskazuje tutaj na nietuzinkową opowieść. Cieszę się, że udało mi się zachęcić, bo czas z Hermannem Hesse na pewno nie będzie straconym. : )
1 rok temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Czytamy w weekend
Czy to rzetelne i obiektywne źródło wiedzy o starożytnej Grecji? Ostatnio zaczęłam się mocno interesować starożytnością i szukam ciekawych pozycji.
2 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Czytamy w weekend
Ostatnia trylogia jaką jeszcze mam na domowych półkach z zombie w tle. Czytam właśnie drugą część  Armagedon dzień po dniu. Więcej niż wygnanie
4 lata temu