Łakocie dla duszy

Wydawnictwo: Seven
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Naschereien fur die Seele
inne

Prawdziwy rarytas, a do tego idealny prezent! 100 dobrych i pełnych ciepła myśli, które osłodzą każdy dzień i do tego bez zbędnych kalorii. Cała ta słodycz dla Ciebie, ponieważ jesteś kimś wyjątkowym.

źródło opisu: Opakowanie

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2018-12-25

Wspaniały pomysł i piękne wykonanie. Metalowa puszka, w kształcie cukierka, która zawiera małe kartoniki w takim samym kształcie. Kartoników jest sto. Każdy z nich zawiera jedną myśl, sentencje, aforyzm. Autorzy najczęściej znani, niektórzy mniej znani lub w ogóle nieznani. Część myśli to mądrości tradycyjne, ludowe.
Zdania na kartonikowych cukierkach to prawdziwe łakocie dla utrapionej i zmęczonej życiem duszy. To balsam, który koi duszę i lekarstwo dla niej w stu odpowiednio dobranych dawkach. Można wyciągnąć z puszki jedno zdanie. Można usiąść wygodnie lub położyć się i przeczytać znacznie więcej. Przy tym czytelniczym akcie trochę lub dużo pomyśleć, przemyśleć i pozytywnie się naładować. Zawsze w chwilach zwątpienia, w momentach trudnych i osłabiających naszego ducha oraz wykończoną prawie psychikę zaleca się posiłkować tymi łakociami. Wyjść to może nam tylko na zdrowie i przy tym nie trzeba liczyć kalorii.
Za super pomysł, za realizację, za wybór zadań, za całokształt...