Nowy pomysł na Polskę. Rankingi najciekawszych miejsc i atrakcji

Okładka książki Nowy pomysł na Polskę. Rankingi najciekawszych miejsc i atrakcji Agnieszka Marekwica, Izabela Sieranc, Magdalena Stefańczyk
Agnieszka MarekwicaIzabela Sieranc Wydawnictwo: Pascal turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Pascal
2018-01-01
2018-01-01
Polska Pascal co zwiedzić w Polsce zwiedzamy nasz kraj Warszawa Kraków Toruń

Okładka książki Polska na kolejowych szlakach. Architektura, historia, nowoczesność Krzysztof Bzowski, Magdalena Stefańczyk
Polska na kole... Krzysztof Bzowski, ...
Okładka książki Polska na weekend Mikołaj Gospodarek, Anna Piernikarczyk, Magdalena Stefańczyk
Polska na weekend Mikołaj Gospodarek,...

Bardzo wybiórcza książka! Wydaje się, że pani Magdalena Stefańczyk podała tylko te miejsca, w których była, ew. te miejsca/lokale, które jej zapłaciły. W rankingu festiwali muzycznych nie ma ani słowa o Festiwalu Skrzyżowanie Kultur (najlepszej imprezie promującej muzykę etniczną w Polsce). W rankingu festiwali filmowych próżno szukać czegokolwiek o Afrykamerze czy Pięciu Smakach. Poza tym w publikacji Magdaleny Stefańczyk jest ranking SPA (sic!),plaż tekstyknych, eko, eno etc. ale np. o naturyzmie i miejscach naturystycznych nie ma dosłownie NIC! A przecież to najpiękniejsza i najbliższa przyrodzie forma spędzania czasu nad wodą.
Spory zawód, tak można określić to, co przychodzi na myśl po przeczytaniu "Nowego pomysłu na Polskę". Bo dla mnie to jest jednak stary pomysł na zarobienie kasy przez wydawnictwo Pascal.
Nie polecam, szkoda wydania nawet złotówki.

Dodaj cytat z książki Nowy pomysł na Polskę. Rankingi najciekawszych miejsc i atrakcji