Źródło

Wydawnictwo: Wytwórnia
animaniak

Opowieść o Tańczącym Cieniu, o Jeleniu Marzycielu, o Ciekawskiej Książce, Króliczku i innych bohaterach ze znanej już czytelnikom książki Mélanie Rutten "Mój Cień". Ta historia opowiada o tym, co wydarzyło się wcześniej. Dowiadujemy się kim jest tajemnicza Niedźwiedzica, dla kogo Jeleń piecze ciasta i dlaczego Króliczek znalazł się na progu pewnego domu. „Źródło” jest piękną, liryczną i filozoficzną opowieścią o dorastaniu, o drodze życia, o poszukiwaniu własnego źródła. I tym razem prosta, poetycka narracja i olśniewające ilustracje czynią z niej kojącą lekturę, a historia ta jeszcze bardziej wkrada się w nasze serca.

źródło opisu: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,99656,Zrodlo

źródło okładki: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,99656,Zrodlo

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!