Kuba

Wiele wczesnych kontrowersji na temat pracy Melanie Klein niemal uległo zapomnieniu. Jej sposób myślenia został w znacznej części zasymilowany do głównego nurtu psychoanalizy. Ci, których znamy jako kleinistów i którzy wprost używają pojęć i techniki Melanie Klein, rozwinęli i nadal rozwijają jej pracę, a zainteresowanie jej koncepcjami rośnie na całym świecie. Żywotność i znaczenie jej dzieła nie budzą żadnych wątpliwości.

źródło opisu: https://www.gandalf.com.pl/b/psychoanaliza-dzieci-pisma-ii/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!