Książka Roku 2018

Wydawnictwo: Media Rodzina
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Nasses taxi
mediarodzina

Nosek znajduje coś, co okazuje się taczką. Za pomocą taczki można bawić się w taksówkę. Wożenie pasażerów bywa czasem bardzo męczące, a czasem całkiem przyjemne. Tylko od czego to zależy? Nosek nie jest niemądry, ale nic z tego nie rozumie. Nie ma w tym żadnej logiki. A może jednak jest? Zabawna historyjka dla maluchów napisana i zilustrowana przez Svena Nordqvista, autora uwielbianych przez...

Zabawna historyjka dla maluchów napisana i zilustrowana przez Svena Nordqvista, autora uwielbianych przez dzieci książek o Pettsonie i Findusie.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1615/Nosek-i-jego-taksowka

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1615/Nosek-i-jego-taksowka

Maarcelina | 2019-02-03
Przeczytana: 2018 rok

en autor jest już znany za sprawą zabawnych przygód Pettsona i findusa. Nosek i jego taksówka opowiada o tym jak główny bohater znajduje coś co jest taczką, którą można użyć jako taksówkę. Tak zaczyna się świetna zabawa ale czasami też jest ciężka pracą. Nosek nie rozumie dlaczego niektórych pasażerów wiezie się lekko a innych bardzo ciężko. Krsując z różnymi pasażerami z górki i pod górkę dochodzi do wniosku, że będzie brał jedynie tych klientów z którymi będzie jeździł tylko z górki 😂 super książka!

Emilia Wachowiak | 2018-12-30
Przeczytana: listopad 2018