Rodzina Sztućców część 1

Wydawnictwo: Gereon
Lelo

"Rodzina Sztućców" to ciepłe i zabawne historie, o tym, co dzieje się w naszej kuchni, kiedy z niej wychodzimy. W drewnianej szufladzie mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadek Nóż o ciętym języku, Tata Widelec z potężną szczęką, Mama Łyżka o opływowych kształtach, i dzieci Łyżeczka i Widelczyk. Nie da się powiedzieć, że żyją zgodnie. Ale na pewno żyją ciekawie. Książka dla dużych i małych....

Książka dla dużych i małych. Rozbudza wyobraźnię i pomaga wprowadzić dzieci w świat kuchni. Dla niejadków, może być pomocna przy obiedzie. Dla całej reszty - to po prostu dobra lektura.

Część pierwsza "Rodziny Sztućców" zawiera trzy opowieści. Sztućce przeprowadzają się do nowej szuflady, Dziadek Nóż szuka nowej żony, a mały Widelczyk podgląda Tatę przy pracy. W żadnej z tych historii nie brakuje ani przygody, ani humoru.

Tekst: Madlena Szeliga / Ilustracje: Sławek Zalewski

Dla czytelników od lat 7 po bardzo późną starość.

źródło opisu: http://www.gereon.pl/sklep/ksiegarnia-dla-dzieci/rodzina-sztuccow

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!