Gdy pojawia się rodzeństwo

Wydawnictwo: Colorful Media
8391977269
LubimyCzytać

W pewnym okresie u niektorych dzieci przychodzi etap zadawania dociekliwych pytan: Mamo, a kiedy do Twojego brzuszka wpadnie ziarenko? Mamo, a kiedy kupisz mi siostrzyczke? Mamo, czy mozemy miec takiego samego dzidziusia jak moja kolezanka? Rozne sa historie dzieci, ktore czekały lub nie na swoje rodzenstwo. Rozne ich potrzeby i oczekiwania. Pojawienie sie rodzenstwa na swiecie jest tak...

Mamo, a kiedy kupisz mi siostrzyczke?
Mamo, czy mozemy miec takiego samego dzidziusia jak moja kolezanka?

Rozne sa historie dzieci, ktore czekały lub nie na swoje rodzenstwo. Rozne ich potrzeby i oczekiwania. Pojawienie sie rodzenstwa na swiecie jest tak szczegolnym i psychologicznie skomplikowanym dla dziecka wydarzeniem, ze nie powinno dziwic, iz wywołuje rozne reakcje u dzieci.

Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie dziecka i przestrzeni, w której mieszkamy, na pojawienie się nowego członka rodziny.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!