Polski raz a dobrze wersja rosyjska

Wydawnictwo: Lingo
hobby
LubimyCzytać

Intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców. "Polski raz a dobrze" łączy w sobie zalety intensywnego kursu dla obcokrajowców - samouków, jak i podręcznika dla osób uczących się języka polskiego jako obcego w ramach szkół językowych, lektoratów, czy kursów indywidualnych. Jest najnowszym i najbardziej wyczerpującym tego typu opracowaniem. Obejmuje poziomy A1, A2 i B1 według klasyfikacji...

Obejmuje poziomy A1, A2 i B1 według klasyfikacji ESOKJ Rady Europy.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!