Twórcza organizacja. Komputerowe wspomaganie twórczości organizacyjnej

Wydawnictwo: C. H. Beck
inne
LubimyCzytać

Zasadniczym celem niniejszego opracowania jest przeprowadzenie dyskusji nad problematyką twórczości organizacyjnej i możliwościach komputerowego jej wspomagania. Dyskusja ta została przeprowadzona na łamach trzynastu rozdziałów, w których przewijają się wątki teoretyczne, metodologiczne i praktyczne dotyczące twórczości organizacyjnej, uwarunkowań jej rozwoju oraz projektowania systemów wspomagania twórczości organizacyjnej, a także roli ICT w tym wspomaganiu. Książka została napisana z myślą o osobach, które prowadzą lub zamierzają rozpocząć badania dotyczące problematyki twórczości organizacyjnej i jej wspomagania z udziałem ICT. Monografia może być także interesującym materiałem dydaktycznym dla studentów oraz słuchaczy studiów doktoranckich i podyplomowych. Również przedstawiciele praktyki gospodarczej oraz specjaliści z branży ICT, znajdą w niej wiele wskazówek dotyczących m.in.: jak rozwijać twórczość organizacyjną, projektować systemy wspomagania twórczości organizacyjnej, a przede wszystkim, jakie korzyści niesie ze sobą stosowanie ICT we wspomaganiu twórczości organizacyjnej.

Recenzowane opracowanie jest bardzo ciekawym, aktualnym oraz nowatorskim spojrzeniem na kwestie twórczości organizacyjnej oraz jej wspierania poprzez odpowiednio zaprojektowane systemy komputerowe. Prezentowany w nim zakres treściowy, opracowany przez niezwykle kompetentny zespół autorski, powoduje, iż monografia ta niewątpliwie jest pozycją nowatorską na polskim rynku wydawniczym i niemającą na nim realnej konkurencji.

Dr hab. inż. Janusz Wielki, prof. POWydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej KatedraE-biznesu i Gospodarki Elektronicznej
Monografia jest efektem pracy wielu osób, wywodzących się z Katedry Informatyki Ekonomicznej oraz Katedry Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a także z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!