HTML 4. Vademecum profesjonalisty

Wydawnictwo: Helion
8371970439
LubimyCzytać

Jest to znacznie rozszerzona edycja książki HTML 4 - prawdziwa biblia twórcy serwisów WWW. I Ty możesz poznać tajniki języka HTML. Książka ta poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niezbędne do opanowania sztuki projektowania WWW - poczynając od budowy prostych stron a skończywszy na konstrukcji rozbudowanych i skomplikowanych serwisów WWW. Pokażemy w niej, jak efektywnie wykorzystać...

I Ty możesz poznać tajniki języka HTML. Książka ta poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niezbędne do opanowania sztuki projektowania WWW - poczynając od budowy prostych stron a skończywszy na konstrukcji rozbudowanych i skomplikowanych serwisów WWW. Pokażemy w niej, jak efektywnie wykorzystać nowe możliwości HTML 4 oraz DHTML, style, skrypty CGI oraz programy w językach Java i JavaScript.
W książce znajdziesz:

Nowe elementy definicji języka HTML 4 i ich wykorzystanie
Sposoby projektowania i budowy stron WWW z wykorzystaniem rozszerzeń Netscape Communicatora 4 i Microsoft Internet Explorera 4
Nowe, interaktywne techniki i środki przekazu: DHTML, JavaScript i skrypty CGI,
Wykorzystanie arkuszy stylów do projektowania stron

"HTML 4 - vademecum profesjonalisty to podstawowy leksykon wiedzy o języku HTML. Książka ta powinna stać się dla projektantów WWW tym, czym Associated Press Stylebook dla autorów i redaktorów." - MacWorld
"W sieci można znaleźć mnóstwo dobrych elementarzy HTML-a, ale wielu z nas wciąż uważa, że znacznie wygodniej jest uczyć się z prawdziwej książki. Naszym typem jest HTML 4. Vademecum profesjonalisty Laury Lemay." - Business Week
"HTML 4. Vademecum profesjonalisty jest najlepszym, najpełniejszym podręcznikiem języka HTML, jaki zdarzyło mi się widzieć. [...\ Obowiązkowa pozycja w bibliotece projektanta WWW." - Web Developer's Journal
Na płytce CD-ROM znajdziesz:

HTML: HTML PowerTools, HTML Notepad, InContext Spider/Analizer (wersje demonstracyjne), HotDog32, HTMLed (Windows), BBEdit Light 4.0 (Macintosh)
Grafika i multimedia: Paint Shop Pro, MapThis, Snagit32, Thumbs Plus, Goldwave (Windows); WebMap, GifConverter, Fast Player, Sparkle, SoundApp (Macintosh)
Microsoft Internet Explorer 4 PL

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!