Myśli na każdy dzień

Okładka książki Myśli na każdy dzień Fulton John Sheen
Okładka książki Myśli na każdy dzień
Fulton John Sheen Wydawnictwo: Fundacja Dobro Kultury religia
religia
Fundacja Dobro Kultury
2018-01-01
2018-01-01
Izabella Parowicz
Fulton Sheen 366 cytatów arcybiskup

Jeżeli chcecie komus zrobić piękny prezent i wprowadzić go w świat abp. Fultona to jest to najlepsze rozwiązanie.
Godzinny film wprowadza w jego życie a setki zawartych w książeczce myśli odkryją niezmierzoną głebię jego nauczania I skłonią do sięgnięcia po kolejne książki autora.

Myśli Arcybiskupa zawarte w tej książce pomagają zrozumieć lepiej istotę wiary, podejście Boga do człowieka, a także sprawy natury społecznej. To co mnie fascynuje w tym kapłanie, a co jest nad wyraz widoczne w sentencjach tu zawartych, to prostota jego nauk, głęboka mądrość i ponadczasowa aktualność. Diagnozy stawiane przez Sheena 50-60 lat temu, można powiedzieć bez cienia przesady, opisują dzisiejszy świat. Nic, ale to nic nie tracą one na aktualności.
Do książki dołączony jest godzinny film dokumentalny na DVD - "Arcybiskup Fulton J. Sheen. Sługa wszystkich". Po seansie byłem głęboko poruszony i wzruszony. Arcybiskup stał się dla mnie jeszcze bliższy. Warto się zaopatrzyć w tę książkę. Warto słuchać Sheena i starać się wprowadzać jego nauczanie w życie.

• Teologia/Religia
  • Chrześcijaństwo