Poznaj siebie

poradniki
Edipresse
2017-10-11
2017-10-11

Gdyby można było dać zero.. jedna gwiazdka to i tak za dużo. Bełkot. Autorzyna nie wie o czym pisać..może niech napisze jak oszukać ludzi na kasę..aa szkoda czasu

Co za pierdoly ,człowieku oddaj pieniądze ludzia których oszukałeś a nie książki wydajesz już policja się Tobą interesuje więc zaraz będzie książka o Tobie jak trafić do więzienia

Bełkot, nie wiadomo o czym facet pisze, co chce przekazac. Bardzo duzo czytam ksiazek “rozwojowych” i mam duze porownanie. Tej ksiazki nie da sie ani przeczytac, ani stwierdzic o czym jest. Najsłabsza i naj mniej czytelna ksiazka rozwojowa, z jaka sie zetknelam.

Bardzo specyficzna książka, a w zakresie rozwoju wydaje mi się, że nie ma potrzeby dodatkowo utrudniać temat.

książka nie do przebrnięcia, dziwne i nie zrozumiale wywody i rady nie wiadomo skąd wzięte. Miało być mądrze a wyszło niezrozumiale. Na rynku jest mnóstwo książek o podobnej tematyce, wartościowych, zrozumiałych. Kupiłem z polecenia na okładkach i liczyłem ( wydawca coś gwarantuje),że zawsze coś zostanie, błąd polecam wcześniejsza opinię i radę jak chcesz to pożycz i przekartkuj.

Interesuję się rozwojem osobistym i czytałem już dużo książek na ten temat. Niektóre były świetne, inne trochę mniej. Z każdej z nich można było coś dla siebie wyciągnąć, czegoś się nauczyć, dawały do myślenia bardziej lub mniej. Ta książka jest natomiast inna. Przeczytałem rozdział potem następny i zastanawiałem się, o co chodzi. Nic z tego nie zrozumiałem, nie zrozumiałem co autor chciał przekazać poza bełkotem. Przeczytałem drugi raz - nic. Kolejne rozdziały w podobnym tonie. Treści dużo, mądrości mało. Czegoś tak słabego, jeśli chodzi o rozwój osobisty dawno nie czytałem. Nie dobrnąłem do końca, może kiedyś wrócę, może będę mądrzejszy, a może znowu nie dobrnę do końca. Jestem ciekaw Waszych opinii po przeczytaniu, ale może lepiej książkę pożyczcie zamiast kupować :)

• Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki Poznaj siebie