Droga dzikiego serca. Ćwiczenia

The Way Of The Wild Heart Manual
męskość, inicjacja, serce, mężczyzna,
religia
synOjca

W książce "Droga dzikiego serca. Ćwiczenia" John Eldredge i Craig McConnell jeszcze raz, krok po kroku, analizują i pokazują, na czym polega stawanie się mężczyzną. Prawdziwą dojrzałość zdobywa się pokonując samego siebie, swoje słabości, lęki, podejmując ryzykowne przedsięwzięcia. Autorzy opisują własne inicjacyjne wędrówki i doświadczenia. To życie, które poznałeś jako mężczyzna, nie jest...

To życie, które poznałeś jako mężczyzna, nie jest wszystkim, co istnieje. Jest inna droga. Ścieżka wyznaczona w ciągu wieków przez mężczyzn, którzy szli przed nami. Wyznaczony szlak. I Ojciec gotowy tę ścieżkę nam pokazać i pomóc nam nią podążać.

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/droga-dzikiego-serca-cwiczenia

źródło okładki: https://www.ceneo.pl/6617008