Dyskusje o książce Gra Anioła

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Alfabet tytułów
E jak   Edykt Dioclecjana o cenach towarów wystawionych na sprzedaż Edykt Dioclecjana o cenach towarów wystawionych na sprzedaż
1 godz. temu
Wyzwanie czytelnicze Lubimyczytać. Temat na maj 2024
 Pałac lodowy Pałac lodowy był bardzo dobry, jestem ciekawa nowego tłumaczenia w   Wiosenna noc. Zamek z lodu Wiosenna noc. Zamek z lodu, ale czekam z nim na zimę.
10 godz. temu
Podróże, sekrety i refleksje – książki idealne na relaks, czyli majówka z literaturą
Nie jest to literatura bardzo piękna, ale odbywam podróż w głąb ZSRR.  Poznając więcej szczegółów na temat Łagru, systemu sowieckiego. No i jestem w szoku, że ucywilizowani ludzie sami pozwolili na wybudowanie piekła na ziemi. Gdzie każdego można było wsadzić i oskarżyć o paragraf 58. Jestem praktycznie w połowie. Drugi tom, trzysta stron za mną. Czytam powoli, nie spieszy...
1 dzień temu
Czy przeczytałeś ?
Nie czytałam, ale od dawna w planach. Czytałeś/aś    Wyrka. Utracony wołyński raj Wyrka. Utracony wołyński raj
2005
1 tydz. temu
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
1 tydz. temu
Czytamy w weekend. 5 kwietnia 2024
😍weekend w końcu książka 📖 i odpoczynek 😴 tym razem   Jedyne ocalałe Jedyne ocalałe  Metacentrum. Wspomnienia kapitana żeglugi wielkiej Metacentrum. Wspomnienia kapitana żeglugi wielkiej...
2 tyg. temu
Pokazuje 6 z 56