Tomek i Jacek. Groźne graty.

Wydawnictwo: Egmont Polska
Beremis

askakująca i zabawna opowieść dla dzieci. Drugi tom serii, która powstała jako rozwinięcie krótkiej historii nagrodzonej w pierwszej edycji „Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci”. Dla Tomka i Jacka festyn naukowy to doskonała okazja, żeby pochwalić się pamiątkami z wakacji i poznać nowych kolegów. Beztroska zabawa trwa jednak tylko do czasu, aż przyjaciele postanowią oczyścić...

Dla Tomka i Jacka festyn naukowy to doskonała okazja, żeby pochwalić się pamiątkami z wakacji i poznać nowych kolegów. Beztroska zabawa trwa jednak tylko do czasu, aż przyjaciele postanowią oczyścić ze śmieci pobliski las. A robią to za pomocą pewnej cudownej mikstury... Zaledwie kilka jej kropel wystarczy, żeby mały leśny festyn naukowy zamienił się w wielką i niezapomnianą przygodę.
Album jest dziełem Michała Chojnackiego, scenarzysty komiksowego i redaktora naczelnego pisma dla lekarzy weterynarii, oraz Jakuba Grocholi – rysownika komiksowego i ilustratora.

źródło opisu: https://egmont.pl/Tomek-i-Jacek.-Grozne-graty.-Tom-2.,606420,p.html

źródło okładki: https://emp-scs.img-osdw.pl/img-p/1/egmont/44ca7fa...»

Beremis | 2017-08-09